Pages

24 Şubat 2010 Çarşamba

Lillede Sakatlıklar Üst Üste

Debuchy'nin, Rennes maçındaki bir hava topu mücadelesi sırasında aldığı darbeyle sakatlandığı, hastaneye kaldırılan futbolcunun sahalardan bir ay kadar uzak kalacağı kaydedildi.
Fransız ekibin golcü futbolcusu Gervinho'nun da Rennes maçında dizinden sakatlandığı ve Türkiye'de oynanacak maçta forma giyemeyeceği açıklanmıştı.
Lille'in Belçikalı genç oyuncusu Eden Hazard'ın da sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe maçının kadrosuna alınmayacağı, Brezilyalı golcü Tulio de Melo'nun tedavi olmak üzere ülkesine gittiği ifade ediliyor.

Takıma yeterli takviyenin yapılmaması, sakatlıklar, cezalılar, Daum-Kocaman-yönetim kopukluğu F.Bahçe'nin fişini çekti

Fenerbahçe'de takım kazanırken örtbas edilen sorunlar, peş peşe alınan kötü sonuçlardan ve ardından Bursaspor tarafından indirilen balyozdan sonra iyot gibi açığa çıktı. Takıma yeterli takviyenin yapılmaması, sakatlıklar ve oyuncuların sık sık cezalı duruma düşmesi, golcülerin yetersizliği zaten bilinen olumsuzluklar. Asıl sıkıntının ise perde arkasında yaşandığı artık daha sıkça telaffuz ediliyor. Bu anlamda en büyük sorunun ise sportif direktör Aykut Kocaman'la Daum arasında yaşandığı belirtiliyor.
Sıkıntı yaşıyor
Futbol felsefeleri hiç uyuşmayan ikilinin soyunma odalarında bile bir araya gelmediği, maçlardan sonra durum değerlendirmesi yapmadığı, birbirlerine "yokmuş" gibi davrandıkları sıkça dile getiriliyor. Daum'un, başkan Aziz Yıldırım'la görüşememenin sıkıntısını da yaşadığı, taleplerini başkana aktaramadığı ve bu yüzden "yalnızları" oynadığı konuşuluyor. Takımdaki sorunlara çözüm üretmekte zorlanan Daum'un, Bursa maçında taraftarla kavgasının bu anlamda bir "taşma" olduğu vurgulanıyor.

Bomba Haber Sercan İddiası


Sarı-lacivertli ekip, pazartesi günü transferde mutlu sona ulaştı. Yıldız oyuncu, anlaşma sağlanmasının rahatlığı ile Fenerbahçe-Bursa maçını sarı-lacivertli taraftarlarla izledi Fenerbahçe, Türk futbolunun yeni yıldızı olarak gösterilen Bursasporlu Sercan Yıldırım konusunda mutlu sona ulaştı. G.Saray'ın da ilgilendiği Sercan'ı ezeli rakibine kaptırmak istemeyen sarılacivertli yönetim, elini çabuk tuttu ve genç futbolcuyla büyük ölçüde anlaştı. Edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe transfer operasyonunu başlatan düğmeye pazartesi sabahı bastı. Hem Sercan'la hem de kulübü Bursaspor'la gizlice masaya oturan
Fenerbahçeli yöneticiler yaklaşık iki saat süren görüşmede istediğini elde etti.
Anlaşma sağlandıktan sonra Sercan yöneticilerle birlikte gizlice Şükrü Saracoğlu Stadı'na geldi. Burada stadı gezen 20 yaşındaki futbolcu, akşamki Fenerbahçe-Bursaspor maçını da yeşilbeyazlı yöneticilerle değil, maraton tribününde Fenerbahçeli taraftarlarla izledi. Sakatlığı nedeniyle forma giymeyen Sercan'ın Bursaspor gollerinde pek sevinmemesi de dikkat çekti. Kulübüyle sözleşmesi 2012'de bitecek olan yıldız oyuncu, çok büyük bir aksilik çıkmazsa yeni sezonda Fener forması giyecek.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü