Pages

2 Mart 2010 Salı

Başkana istifasının cebinde olduğunu ileten Daum, aldığı cevapla şimdilik de olsa rahatladı

F.Bahçe'den Corinthians'a transfer olan Carlos, yeni takımında 2. kez kızardı! Paulista A1 Ligi'nde Corinthians, Santos'a 2-1 yenilirken, Carlos 73. dakikada kırmızı kart yedi. Süper bücür daha önce de Palmeiras maçında oyundan atılmıştı.


Sizi çok üzdük başkan
F.Bahçe Teknik Direktörü Daum'un, İstanbul Belediye yenilgisi sonrası başkan Aziz Yıldırım'la bir görüşme yaparak, görevi bırakabileceğini söylediği ileri sürüldü. Daum'un, "Çok üzgün olduğunuzu biliyorum. Sorumlu arıyorsanız benim. İstifam cebimde" dediği belirtildi.


Kocaman bir tehlike
Ancak Yıldırım'ın, "Sadece sen değil, herkes sorumlu" diyerek Daum'a güvenoyu verdiği ortaya çıktı. Başkanın bu desteği uzun ömürlü olmayabilir. Sızan bilgilere göre, Antalyaspor maçının da kaybedilmesi halinde Daum koltuğunu Aykut Kocaman'a kaptırabilir.

Yenilgiyi içine sindiremeyen başkan Yıldırım, soluğu soyunma odasında alıp tüm takıma Daum'un önünde veryansın etti

İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisi, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın hoşgörü ve sabır sınırlarını iyice zorladı. Başkanın maçtan sonra soluğu soyunma odasında alarak, "Ne ulan bu haliniz, beni çıldırtmaya mı niyetiniz var. Bizi tüm Türkiye'ye rezil ettiniz" diyerek futbolculara bağırıp çağırdığı öğrenildi.

Yıldırım'ın Fenerbahçe stadının koridorlarında yankılanan bu beklenmedik çıkışından sonra ağızları bıçak açmadığı, bunu hiç beklemeyen teknik direktör Christoph Daum'un moralinin çok bozulduğu ifade edildi. Alman teknik adamın kendisini zor toparladığı, bu nedenle basın toplantısına geç çıktığı kaydedildi.

Belediye maçında kırmızı kart görerek takımı 10 kişi bırakan Alex, Başkan Aziz Yıldırım’ın hışmına uğradı.

Ya Türk ol ya da git
Yıldırım, kendi sitesinden takımı ve yönetimi eleştiren açıklamalar yapan Alex'i uyararak, "Ayağını denk al" dediği iddia edildi. Başkanın Alex'e, "Ya Türk ol ya da sezon sonunda takımdan ayrıl" diyerek de rest çektiği iddia edildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü