Pages

3 Mart 2010 Çarşamba

F.Bahçe yönetimi bana antrenörlük teklif etti


Fenerbahçe ile sözleşmesi 2011'de bitecek olan Alex de Souza, doğum yeri olan Coritiba'nın en ünlü şarkıcısı Francis Night ile bir röportaj yaptı. Alex, 'coxanautas.com' adlı internet sitesinin yayınladığı bu röportajda, Fenerbahçe yönetiminden 2011 yılı sonrası için antrenörlük teklifi aldığını söyledi.


OLUMSUZ BAKIYOR

Ancak Alex, 4-5 yıl daha futbol oynamak istediğini belirterek, bu yüzden yönetimin bu teklifini kabul etmeyi düşünmediğini kaydetti. Brezilyalı yıldız, Francis Night'a, Fenerbahçe'nin antrenör olarak kalma teklifinde ısrarcı olması durumunda Coritiba'ya geri döneceğini ima eder yönde açıklamalar yaptı.

Chelsea’den ayrılarak doğduğu şehir olan Rio’ya dönmek istediğini açıklayan Deco’ya, Corinthians ve Flamengo ile birlikte F.Bahçe’nin de talip olduğu iddia edildi.

Clic Esportes isimli sitede yer alan habere göre, Deco'nun Chelsea'nin hocası Ancelotti ile görüşerek, Brezilya'ya dönmek için izin istediği, Ancelotti'nin bu isteği onayladığı bildirildi. Flamengo ve Corinthians'ın Deco'yu transfer etmek için harekete geçtiği, zengin Türk ekibinin yöneticilerinin ise Deco'nun durumuyla ilgili araştırma yaptığı iddia edildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü