Pages

15 Mart 2010 Pazartesi

F.Bahçe'nin Fransız yıldızla çok yakından ilgilendiği sezon sonunda bombanın patlayabileceği belirtildi

Fransız basınının Fenerbahçe'nin Barça'lı Henry'ye olan ilgisine dair yaptığı haberler yankı yapmaya devam ederken, sarı-lacivertli kulübe yakın çevreler, bu haberlerin sadece dedikodudan ibaret olmadığını belirtiyorlar. Başkan Yıldırım'ın Henry'yi transfer etmeyi çok istediği ifade edilirken, "Koşullar oluşursa, bu transfer gerçekleşebilir" yorumları yapılıyor.

İtalyanlar, Portekizli yıldız için İnter'in sarı-lacivertli ekiple el sıkıştığını yazdı


12 MİLYON EURO'YA


İsviçre ve İtalyan kaynaklı haberler, müthiş birer iddia ortaya atarak, İnter'in Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın Fenerbahçe ile anlaştığını duyurdu. İsviçre kaynaklı '4-4-2.com' adlı site, Fenerbahçe'nin 26 yaşındaki futbolcu için ünlü İtalyan kulübüne 12 milyon euro teklif ettiğini ileri sürerken, "Türk ekibi bu futbolcuyu devre arasında kiralık olarak almak istemiş ancak bu amacına ulaşamamıştı. Şimdi İnter satmaya sıcak bakıyor" diye yazdı.

ÇİZME'YE ALIŞAMADI


Haberde, zihinsel ve fiziksel olarak İtalyan futboluna bir türlü adapte olamayan Quaresma'nın eski parlak günlerine geri dönmek için Türkiye'den gelen teklife sıcak baktığı iddia edildi. Portekizli yıldıza ülkesinden de teklifler olduğu ancak bu önerilerin Fenerbahçe'ninki kadar cazip olmadığı vurgulandı. İtalyan 'calcionews24' sitesi ise işi daha da ileriye götürerek İnter'in Quaresma için Fenerbahçe ile anlaşma yaptığını bildirdi.

Tuncay Şanlı, Aston Villa maçının 54. dakikasında Fuller ile değiştirilince, hocasının elini bile sıkmadan soyunma odasının yolunu tuttu

The Times gazetesinde yer alan habere göre Tuncay, daha sonra takım arkadaşlarının soyunma odasına bile dönmesini beklemeden stadı terk etti. Tuncay daha önce de Hull City ile oynanan maçta oyunda sadece 7 dakika kalınca, stadı terk etmiş ve evine taksi ile dönmüştü.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü