Pages

16 Mart 2010 Salı

"3 yıl art arda şampiyonluk sözüm var. Artık yoruldum. Hedefe ulaşamazsak seçime gideriz"

Şansı azalınca...


F.Bahçe'de genel kurul sesleri... Şampiyonluk şansı azalan sarı-lacivertli kulüpte desteğini kaybetmeye başlayan başkan Aziz Yıldırım'ın bir kez daha genel kurulu gündemine aldığı konuşuluyor. Başkanın, yakın çevresine "Artık yoruldum ve çare bulamıyorum" dediği belirtildi.

Söz vermiştim


Yıldırım'ın "3 yıl şampiyonluk sözüm var, bunun arkasında durmalıyım. Şampiyonluk gelmezse olağanüstü genel kurala gitmeliyiz" dediği iddia edildi. Çevresinin başkana, "Genel kurulda güven tazeleyip devam edersen daha güçlü olursun" dediği öğrenildi.

İnter' in golcüsünün cumartesi günü başkan Aziz Yıldırım ile İstanbul'da görüştüğü öne sürüldü

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan müthiş bir transfer harekatı. İnter'in forveti Samuel Eto'o'nun cumartesi günü 4 saatliğine İstanbul'a geldiği ve Aziz Yıldırım ile görüştüğü öne sürüldü. Bazı internet sitelerinde yer alan habere göre, İnter'in son lig maçını cuma günü Catania ile oynamasını fırsat bilen Yıldırım, cumartesi günü G.Birliği ile yapılan karşılaşmayı izlemek yerine özel uçakla İstanbul'a getirdiği Kamerunlu yıldız ile görüştü.

Stoke City'nin Türk yıldızı, A. Villa maçının 54. dakikasında oyundan alınınca ipleri iyice kopardı. Ada basını, Tuncay'ın Fenerbahçe'ye gidebileceğini yazdı

Tuncay Şanlı, Premier Lig macerasından artık iyice sıkıldı. Fener'den ayrıldıktan sonra gittiği Middlesbrough'da 2 sezon oynayıp Stoke City'ye geçen milli futbolcu, burada aradığı huzuru bir türlü bulamadı. 29 lig maçının 7'sinde hiç görev almayıp sadece 12 karşılaşmada ilk 11'de başlayan Tuncay, Aston Villa maçının 54. dakikasında oyundan alınınca ipleri kopardı!


Defterden sildi


Fuller ile değiştirilince direkt soyunma odasının yolunu tutan Şanlı, aynı tepkiyi Hull City maçında da göstermişti. Tuncay'ın bu hareketine geniş yer veren Ada basını, "Tuncay, Stoke City'yi defterden sildi. Sezon sonunda Fenerbahçe'ye geri dönmesi sürpriz olmaz" yorumunda bulundu. Tuncay'ın, sık sık Türkiye'deki yakınlarına dert yanıp, Türkiye'ye dönmeyi istediğini söylediği belirtiliyor.

Okçu'yu transfere kararlı olan Aston Villa Fenerbahçe'ye takas teklifinde bulunacak


İngiltere Premier Lig ekiplerinden Aston Villa, Daniel Güiza'yı transfer etmeye kararlı. Bu yöndeki iddialara dün yenileri eklendi. İngiliz The People gazetesi, "Aston Villa'nın hocası Martin O'Neill, Güiza'yı sezon sonunda takımında görmek istiyor" diye yazarken, Club- Call adlı internet sitesi, Güiza-Carew takasının gündemde olduğunu ileri sürdü. Site, "Villa, Güiza için F.Bahçe'ye John Carev veya Emile Heskey'yi teklif edecek" iddiasında bulundu.
Futbol Futbol