Pages

17 Nisan 2010 Cumartesi

Yönetim, futbolcular ve taraftar el ele verdi... Samandıra'da müthiş bir dayanışma yaşanıyor

SİZ İNANIN YETER

BÜYÜK derbiye 1 gün kala Fenerbahçe'de tek parola var; zafer! Güçler birleşti. Yönetim, futbolcular ve taraftarlar el ele verirken, Samandıra'da müthiş bir dayanışma örneği yaşanıyor. Taraftarın tesislere astığı "Birlikte başaracağız. Sizler inanın yeter" pankartı futbolcuları adeta ateşlerken, başta başkan Aziz Yıldırım olmak üzere tüm yöneticiler, Samandıra'ya akın ederek, "Arkanızdayız" mesajlarıyla takıma moral depoluyor.


CD'Lİ MOTİVASYON

VERİLEN destekle daha da kenetlenen sarı-lacivertli futbolcular, zafere olan inançlarını iyice pekiştiriyorlar. Bu arada taraftar gruplarının, takımı maça hazırladıkları özel CD'lerle yolcu edecekleri öğrenildi. Derbi zaferlerinin ve coşku görüntülerinin yer aldığı CD'ler, Kıraç'ın Fenerbahçe marşlarıyla süslendi. Maçtan önce başkan Aziz Yıldırım'ın da futbolcularla bir toplantı yapmayı düşündüğü gelen haberler arasında.

90 dakikayı rahat çıkarabileceklerini belirten Okçu: Yine golümü atıp, İspanyolca şarkılarla taraftarı coşturacağımFENERBAHÇE'nin İspanyol forveti Güiza, Beşiktaş'a karşı en büyük artılarının fizik ve kondisyon düzeyleri olduğunu belirtti. 90 dakikayı çok rahat çıkarabileceklerini ifade eden Okçu, "Savunma, orta alan ve hücum hattıyla çok kaliteli bir takımız. İyi hazırlandık" dedi. Güiza, "Nasıl kazanırsınız" sorusuna "Onlardan daha fazla gol atarak. Koşarak, onlardan daha fazla mücadele ederek, çalışarak'' yanıtını verdi.
 
GERİ DÜŞERSEK


GOL attıktan sonra statta yayınlanan İspanyolca şarkılarla yine coşturmak istediğini kaydeden futbolcu, taraftarlara da şu mesajı gönderdi: "Karşımızda güçlü bir rakip var, onları unutmamamız lazım. Maçın içinde zor anlar yaşayacağımız doğru, çünkü Beşiktaş'a karşı oynuyoruz. O anlarda, özellikle düştüğümüz zamanlarda, tekrar maçı getirecek, maça sarılmamızı sağlayacak tezahüratları yapmalarını istiyoruz.''

Galatasaray'a kırgın olan tecrübeli futbolcu: Fener'den teklif gelirse değerlendireceğim...


ANTALYASPOR'da gösterdiği performansla ismi sürekli transferle anılan Necati Ateş, Fenerbahçe'den teklif gelmesi halinde hiç düşünmeden 'Evet' diyeceğini ifade etti. Eski kulübü Galatasaray'dan kırgın ayrılan tecrübeli futbolcu, Radyospor'a oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı.


DUYUM ALMIŞ
TEKRAR eski performansına kavuşmasının gelecek için kendisini umutlandırdığını ifade eden Necati, "Direkt transfer teklifleri gelmedi, dışarıdan bazı duyumlar alıyorum. Fenerbahçe adı da geçiyor. Fener'den teklif gelirse bunu mutlaka değerlendireceğim" şeklinde konuştu.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü