Pages

24 Temmuz 2010 Cumartesi

Gyan Geliyor

Fransız takımlarından Rennes’in Ganalı golcüsü için artık sona gelindi. Tüm görüşmeler olumlu sonuçlandı. Her şey imzanın atılmasına kaldı...

F.Bahçe’nin beklediği golcü Fransa’dan gelecek gibi gözüküyor. Başkan Yıldırım’ın ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın da bizzat telaffuz ettiği Rennes’in Ganalı forveti Asamoah Gyan’ın, önümüzdeki hafta başında Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Gyan pazartesi veya salı günü imza atacak.

8 milyon Euro’ya tamam
Rennes ile bonservis pazarlığını bitiren Fenerbahçe’nin ilk etapta 10 milyon Euro isteyen Fransız kulubünü 8 milyon Euro’ya razı ettiği öğrenildi. Ancak Fenerbahçe eğer Gyan’ı başka bir kulübe satarsa, bu gelirden yüzde 25 pay verecek. Sarı-Lacivertli yönetimin oyuncuya 3 yıllık imza attıracağı ifade edildi.

Bu Sefer de Fenere Gelmek İstiyor


Haftalardır “Juve” diyen Krasiç şimdi Fener’i istiyor. Hazard’ın menajeri “Teklife açığız” dedi. Ama yerleri doldu!19 milyon Euro
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, “19 milyon Euro teklif ettik ama kulübü daha fazla isteyince vazgeçtik” dediği Eden Hazard için yeni bir gelişme yaşandı. Oyuncunun menajeri flaş açıklamalar yaptı.


Yeni teklifler
Oyuncunun Türkiye menajeri Ekrem Örenç, Hazard transferinin F.Bahçe açısından henüz tam kapanmadığını, Lille’in daha makul oranda resmi bir teklif beklediğini, Hazard’ın ise hazır olduğunu söyledi.


Pişman oldu
Haftalardır, Juventus’a gitme pahasına Fener’i oyalayan CSKA’nın Sırp yıldızı, İtalya’dan umduğunu bulamadı. Stoch ve Dia’yı alan Fenerbahçe ise usandıran nazları yüzünden Krasiç’ten vazgeçti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü