Pages

18 Eylül 2011 Pazar

Fenerbahçe'de Manisaspor maçı hazırlıklarına ara vermeden başlandı.

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında, 20 Eylül Salı günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Manisaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla başlayan sarı-lacivertlilerde Mehmet Topuz, Gökhan Gönül ve Serdar Kesimal antrenmana çıkmadı.
Sakatlıkları süren Özer Hurmacı ve Orhan Şam, takımdan ayrı programlarla çalışırken, Emre iyileşme konusunda büyük aşama kaydetti.
MEHMET TOPUZ'DA YOĞUN ÖDEM TESPİT EDİLDİ

Koşu ve 5'e 2'de takımla birlikte çalışan Emre Belözoğlu, daha sonra Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yaptı. Dünkü Gaziantepspor maçında sağ üst ön adalesine darbe alan Mehmet Topuz'un MR'ı çekildi. Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık, MR sonuçlarına göre darbe aldığı bölgede darbeye bağlı yoğun ödem tespit ettiği Mehmet Topuz'un tedavisine derhal başladı. Sakatlıkları süren Özer Hurmacı ve Orhan Şam, takımdan ayrı programlarla çalışırken; diğer sakat oyuncular Gökhan Gönül ve Serdar Kesimal ise antrenmana çıkmadı. Gökhan ve Serdar, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü