Pages

23 Kasım 2011 Çarşamba

Yaşanan gerginliklerle ilgili endişeleri giderirken, eski öğrencisi Kazım'a da göndermede bulundu

Fenerbahçe'de son dönemlerde gerek maçlarda gerekse idmanlarda yaşanan oyuncular arasındaki gerginliğe teknik direktör Aykut Kocaman el attı. Bu sezon önce Samandıra'da Semih'in Caner'in saçını çekmesi, sonra Alex'in Mersin'de maç içinde Stoch'u fırçalaması ve son olarak da Eskişehir maçında Emre'nin Gökhan'a çıkışarak üzerine yürümesi camiada endişelerin artmasına neden olmuştu.


Vatan gazetesinin haberine göre; Sarı-lacivertli oyuncuların sık sık gerginlikleriyle gündeme gelmesi üzerine genç hoca hem camianın endişelerini giderdi hem takımdan ayrılmak için gereken kriteri açıkladı hem de devre arası ayrılacakları iddia edilen bazı oyuncuların durumuna açıklık getirdi:

“Takımda disiplin problemi yok. Bir oyuncu F.Bahçe'den ancak Kazım gibi olursa gidebilir. Ben bu tartışmaları forma rekabetine, kazanma hırsına ve 3 Temmuz'dan bu yana yaşanan sürece bağlıyorum.
'ÇOK HIRSLIYIZ'
Bİz hırsımızı, mücadelemizi her zaman saha içinde gösteren bir takımız. Geçen sene de şampiyonluk bu duygularla geldi. Benim takım içindeki prensiplerimi herkes bilir. Takımdan ayrılmak isteyen varsa odamın kapısı açıktır. Herkes gelip bu görüşünü benimle paylaşabilir. Takımda herkes gitse bile ben yoluma Gökay, Hasan ve Berk gibi gençlerle devam ederim.”

'Kazım olmak' ile neyi kastetti?
Galatasaray'da sakin görüntüsüyle dikkat çeken Colin Kazım, F.Bahçe'de oynarken sık sık yarattığı sorunlarla gündeme gelirken adı 'problem çocuk'a çıkmıştı. Özel hayatına özen göstermemesi, adının kelepçeli seks alemine karışması, alkollü kullandığı araçla kaza yaptıktan sonra hocasına yalan söylemesi, Kocaman'ın Young Boys maçında kırmızı kart uyarısı yapmasına rağmen kart görerek takımını yalnız bırakması ve kendisine verilen şansları kötü kullanması sonrasında sarı-lacivertiler milli futbolcu ile yollarını ayırmıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü