Pages

3 Ocak 2012 Salı

Asbaşkan Ali Koç, Sırp futbolcuyu kiralık vermeyen Fiat'ın sahibi Agnelli Ailesi'nin kulübü Juventus'u iş ilişkilerini kullanıp ikna etmeye çalışıyor

Fenerbahçe, Milos Krasic'in transferini sonuçlandırmak için her kanalı deniyor. Aykut Kocaman'ın mutlaka alınmasını istediği oyuncu için Juventus'a yapılan kiralık teklifinin kabul görmemesi üzerine devreye asbaşkan Ali Koç girdi. Juventus, Fiat'ın sahibi Agnelli Ailesi'nin takımı. Ali Koç, iş ilişkilerini kullanıp transferi sonuçlandırmaya çalışıyor. Krasic'e talip olan Chelsea'nin, İtalyanların istediği parayı (en az 12 milyon euro) vermeye yanaşmaması Fenerbahçe'nin şansını daha da arttırdı.


BONSERVİSE PARA YOK
Krasic için görüşmeleri bizzat kendisi yürüten Ali Koç, hayli mesafe kat etti. Geçen sezon 15 milyon euro ödeyerek transfer ettiği 27 yaşındaki yıldızı yarı yarıya bir fiyata da elden çıkarmak istemeyen Juve, kiralama seçeneğini ciddi şekilde düşünmeye başladı. Bu transferle ilgili hafta içinde ciddi gelişmeler yaşanabileceği ifade edilirken Fenerbahçe, kiralama seçeneği gündeme gelmezse Krasic'in bonservisini almayı düşünmüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü