Pages

16 Ocak 2012 Pazartesi

Bu Kalp Seni Unuturmu

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Lefter Küçükandonyadis törenle toprağa verildi. 86 yaşında vefat eden F.Bahçe'nin efsane oyuncusu Lefter için ilk tören Sarağoğlu Stadı'nda yapıldı. Cenazeyi taşıyan araba stadın protokol tribünü önüne görülünce tribünleri dolduranlar, efsane oyuncuyu alkışlarla karşıladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da hazır bulunduğu töreni TV'den de milyonlarca kişi izledi. Başbakan Erdoğan'ı Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, yönetici Ali Koç, teknik direktör Aykut Kocaman ve yorumcu Rıdvan Dilmen karşıladı. Ordinaryüsün Türk ve Fenerbahçe bayrağına sarılı naaşını sarı-lacivertli oyuncular taşıdı.


İSTANBUL ORADAYDI
Saracoğlu'ndaki törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dışında İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk gibi çok sayıda siyasi ve tanınmış isim katıldı. Nihat Özdemir ve diğer yöneticiler gelenleri karşılarken UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, yönetici Refik Arkan, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Beşiktaş İkinci Başkanı Metin Keçeli, Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu da törene katılanlar arasındaydı.

F.BAHÇE TAM KADRO
F.Bahçe yöneticileri, eski ve yeni futbolcuları, eski başkan Faruk Ilgaz ve Ali Şen de efsane oyuncu Lefter'i son yolculuğuna uğurlamak için Şükrü Saracoğlu'na geldi. Duygusal konuşmalar taraftarlar tarafından da gözyaşları içinde dinlendi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü