Pages

27 Aralık 2012 Perşembe

Baş Döndüren Transferler Yakında Patlıyor


KİĞILI: HOCAMIZ GÖREVİNİN BAŞINDADIR

F.Bahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa etmesiyle ortaya çıkan endişeli bekleyiş mutlu sonla noktalandı. Önceki gün Aziz Yıldırım'la 2.5 saat görüştükten sonra 1 gün süre isteyen Aykut Kocaman, dün kesin kararını verdi ve görevine devam edeceğini yönetime bildirdi. Bu gelişmeyi başkan vekili Abdullah Kiğılı "Hocamız görevinin başındadır" açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu. Yönetim Kurulu ise dünkü toplantıda transferde izlenecek yol haritasını belirledi.

HEDEF CAMİAYA YENİ HEYECAN GETİRMEK
Hem takımdaki eksikleri en iyi isimlerle gidermek hem de camiaya yeni bir heyecan getirmek isteyen yönetim, transfer listesine dünya yıldızlarını dahil etti. G.Saray'ın uzun süre peşinde koştuğu Real Madrid'li Kaka ilk sırada yer alıyor. Milan'ın mali kriz nedeniyle elden çıkarmaya karar verdiği Brezilyalı süper starlar Robinho ve Pato da Fenerbahçe'nin markaj alanına girdi. Yine geçtiğimiz yıllarda G.Saray ve Beşiktaş'ın da gündemine gelen Sevilla'lı Reyes de listede bulunuyor.

MESUT ÇOK ZOR AMA İMKANSIZ DA DEĞİL
Hatta Reyes için temasların başladığı ortaya çıktı. İspanya'nın As gazetesinden Antonio Espina, "Fenerbahçe'nin Reyes'in durumunu sorduğu bilgisini aldık. Reyes, Sevilla'da kalmak istiyor ama iyi bir ücret önerilirse fikri değişir" dedi. Dünkü toplantının en çarpıcı sözleri ise başkan Aziz Yıldırım'dan geldi. Edinilen bilgiye göre Yıldırım, Mesut Özil'i F.Bahçe'de görmeyi çok istediğini söyledi ve "Mesut'tan ufak bir ışık alayım yeter, Real Madrid'i ikna etmek beş dakika sürmez" dedi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü