Pages

19 Aralık 2012 Çarşamba

Başkan İstedi Stoch Kalıyor


Performansı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan ve geçen seneki performansını mummla aratan Fenerbahçeli Miroslava Stoch'a Aziz Yıldırım'dan güvence geldi.


Slovak oyuncunun beklenen performansı sergileyememesi ve ardından da geçtiğimiz haftalarda teknik direktör Aykut Kocaman ile tartışması üzerine ayrılık iddiaları gündeme gelmişti. Slovak oyuncu ile ilgili ilk kez konuşan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, FBTV'de katıldığı programda yıldız oyuncunun takımda kalacağını belirterek "Büyük oyuncularımızı saklayacağız bunu da herkes bilsin. Stoch mesela, kalacak." ifadelerini kullandı. Yıldırım bu sezon yeni gelen oyuncuların uyum süreci yaşadığını kabul ettiğini ima ederek "Yeni gelen arkadaşların geçiş dönemleri de ikinci devrede bitecektir. Onların da katkısı ile yenilmez bir takım olmaya çalışıyoruz." dedi.
Yıldırım transferler ile ilgili Aykut Kocaman'ın raporları doğrultusunda hareket ettiklerini belirterek başarılı teknik adamı kardeşi gibi sevdiğini ve aralarında herhangi bir soğukluk olmadığını belirtti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü