Pages

4 Aralık 2012 Salı

Sneijder Geliyorİnter'le F.Bahçe pazarlık masasına oturuyor. Kulübünün "Ücretinde indirime git" önerisini yine reddeden Sneijder, F.Bahçe'nin teklifini kabul etti. Menajer Lerby, İnter Channell'a "F.Bahçe ve İnter, Sneijder için görüşecekler" dedi

Fenerbahçe, bir büyük dünya yıldızını daha renklerine katıyor. İnter'de top koşturan Hollanda Milli Takımı'nın ünlü ismi Wesley Sneijder, Çizme ekibiyle bağlarını tamamen kopartırken, Fenerbahçe'nin yaptığı teklife ise "Evet" dedi. Sneijder'i sarı-lacivertlilere bir adım daha yaklaştıran gelişme, dün sabah saatlerinde 28 yaşındaki oyuncunun İnter Başkanı Massimo Moratti ile yaptığı kahvaltılı toplantı sonunda yaşandı. Sneijder, yıllık 6 milyon euro olan ücretinde indirime gitmediği için uzun süredir kadro dışı olan Moratti'nin bu yöndeki talebini bir kez daha reddetti. Taraflar arasındaki ipler tamamen koparken, Hollandalı yıldızın menajeri Sören Lerby, sıcağı sıcağına İnter Channell'a bir açıklama yaptı.
FENERBAHÇE'DEN VERGİLER HARİÇ 4 MİLYON EURO İSTEDİ

Lerby açıklamasında, Moratti ile Sneijder'in anlaşmadığını teyit ederken, "Fenerbahçe ve İnter, önümüzdeki günlerde Sneijder için görüşecekler" dedi. İnter'den brüt 6 milyon euro, net ise bu rakamın altında alan Sneijder'in Fenerbahçe'den net 4 milyon euro istediği belirlenirken, sarı-lacivertlilerin İnter'e teklifinin 10 milyon euro olacağı ifade edildi. Altyapısından yetiştiği Ajax'ta 5 sezon oynadıktan sonra 2007'de 27 milyon euro'ya Real Madrid'e transfer olan, 2009'da ise 15 milyon euro karşılığında İnter'e geçen oyuncu, Hollanda Milli Takımı'nda 67 maçta 19 gol attı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü