Pages

16 Aralık 2012 Pazar

Zirve Aşkına

Haftalardır konuşulan derbi geldi, çattı. F.Bahçe, Türk Telekom Arena'da G.Saray önüne çıkıyor. Sarı-lacivertli takım kazanıp ilk kez liderlik koltuğuna oturmanın da heyecanıylamücadelenin favorisi gösteriliyor. Sarı-lacivertli ekipte sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor. Aykut Kocaman; Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Hasan Ali, Mehmet Topal, Meireles, Cristian, Kuyt, Caner ve Sow 11'ini sahaya sürecek.

ARENA'DA 3 MAÇIN 2'SİNİ KAZANDI

Arena'daki 3 maçın 2'sini kazanan F.Bahçe bugün de 3 puanla ayrılırsa liderlik koltuğunu (Antalya'nın bir maçı eksik) G.Saray'dan devralacak. 2010- 11'de Alex ve Semih'in golleriyle 2-1 kazanan F.Bahçe, geçen sezon Süper Final'de de aynı sonuçla gülmüştü. F.Bahçe geçen sezon Arena'da 3-1 kaybetmişti. Bu sezon birçok kez liderlik şansını kullanamayan F.Bahçe bu kez iddialı.

TRUVA ENDiŞESi
F.Bahçe taraftarının sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığı 'Truva taktiği' emniyet birimlerini harekete geçirdi. Sarı-lacivertli bazı futbolseverlerin G.Saraylı gibi stada girip, orada F.Bahçe formalarını açığa çıkaracakları iddiaları nedeniyle tedirgin olan emniyet yetkililerinin, muhtemel bir arbedeyi önlemek için seferber olduğu dile getirildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü