Pages

2 Ocak 2012 Pazartesi

Senegalli Moussa Sow, Aykut Kocaman'ın favori ismi

Sarı-lacivertli ekipte Aykut Kocaman'ın hasretle beklediği santrfor transferinin bu hafta içinde kesinleşmesi bekleniyor. Listedeki isimlerden Lille'li Moussa Sow için görüşmelerin sürdüğü, ancak Senegalli oyuncunun Türkiye'ye gelme ihtimalinin düşük olduğu belirtildi. Santos'lu Borges, Sao Paulo'lu Luis Fabiano ve Al Hilal'in Faslı forveti Yusuf El Arabi de adaylar arasındaki yerini koruyor.

Canale Juve, "Krasic Fenerbahçe'ye doğru" başlığıyla verdiği flaş haberde, sarı-lacivertlileri heyecanlandırdı

CHELSEA KOZU

Fenerbahçe'nin Krasic'i transfer etme çabaları sürerken, oldukça sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-lacivertliler, Juventus'un bonservisi için en az 12 milyon euro istemesi nedeniyle 27 yaşındaki yıldızı kiralamak istiyor. Yapılan teklif ise; oyuncunun maaşı ve bir miktar kiralama bedeli. Ancak İtalyanlar, Chelsea'nin de bu oyuncu ile ilgilenmesi nedeniyle öneriye olumlu bakmıyor. Sarı-lacivertliler de vazgeçmek niyetinde değil. Görüşmeler sürerken, Canale Juve adlı internet sitesi çarpıcı bir iddiada bulundu.

BÜYÜK BULUŞMA
Site, "Krasic, Fenerbahçe yolunda" başlığıyla verdiği haberde, Juventus'ta bu sezon istenileni veremeyen Sırp yıldızın transferi için Fenerbahçe'nin adının öne çıktığını bildirdi. Haberde, Krasic'in tercihinin Premier Lig olduğu vurgulanırken, Juve'nin ünlü forvetten en iyi parayı kazanmaya kararlı olduğu belirtildi. Sırp basını ise Fenerbahçeli yöneticilerin Krasic'in menajeri Dejan Joksimovic ile görüşmek üzere bir kez daha Belgrad'a gittiklerini, transferin çarşamba günü bitebileceğini ileri sürdü.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü