Pages

21 Ocak 2012 Cumartesi

Yarım Puanımızı Bile Silemezsiniz

Kulüpler Birliği toplantısı sonrasında Hasan Akıncıoğlu'nun, "Küme düşme yok, 12 puandan başlanarak puan sileceğiz" açıklaması F.Bahçe'yi sinirlendirdi. Toplantı sonrası açıklama yapan F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, "Yarım puanımızı bile silemezsiniz. 58. maddenin virgülü bile değişmesin.

Suçlular cezalandırılsın" diye konuştu.

KONUŞULANLAR DIŞARI SIZDIRILDI
Fenerbahçe'nin suçsuz olduğuna inandığını tekrarlayan Özdemir, UEFA'nın dikta ettiği kararı da kabul etmediklerini söyledi. Özdemir, "İçeride konuşulanlar hep çarpıtılarak dışarı sızdı. Bu kez biz içeride konuştuklarımızı anlatacağız. Federasyonun 26 Ocak'ta bunu tartışmasına gerek yok. TFF'nin yetkisi var, kararını versin, suçluları cezalandırsın" dedi.

SAVUNMALAR ALINMALIDIR
Özdemir: "TFF, PFDK delillere, yeni adreslere baksın. Sözlü veya yazılı savunma alıp kararını versin. Federasyonun buna yetkisi vardır. Masumiyet karinesine inanıyoruz, herkese savunma hakkı verilmesi gerektiğini söylüyoruz. Bu bir süreç alacaktır. Düşmenin kalkmasına, para cezasına, puan silinmesine karşıyız. Suçsuzuz, aklanacağız."

UEFA maşası ile sopa gösteriliyor
Asbaşkan Ali Koç ise, "Şike soruşturmasında 8 kulübün ismi geçiyor ama her şey F.Bahçe üzerinden yapılıyor. Bize UEFA maşası ile sürekli sopa gösteriliyor" diye konuştu. Ali Koç, "Cornu'nun ifadesini geri çekmesi söylediklerini yalanladı anlamına gelmez" diyerek F.Bahçe üzerinde oyunlar oynandığını belirtti, adil savunma hakkı istedi.

DİVANDA ÖNEMLİ ŞEYLER OLACAK
Basın mensuplarının soru sormasına izin vermeyen Ali Koç, "Yarın (bugün) divan kurulu toplantımız var.
Buyurun gelin. Orada da bilgi alırsınız" diye konuştu. Koç, "Adnan beye (Öztürk) F.Bahçe'nin küme düşürülmesi için mücadele ettiğini söyledim. Adnan Öztürk bana Fenerbahçe'nin ismin zikretmediklerini söyledi" diye konuştu.

Fenerbahçe Saracoğlu'nda Yenilmezliğini Sürdürmek İçin Çıkıyor


Ligde üst üste üç maçtır yenilmeyen Fenerbahçe bugün Kayserispor'u konuk edecek. Sahasında 32 maçtır yenilmeyen sarı-lacivertli takımda teknik direktör Aykut Kocaman kadro konusunda sıkıntılı... Soğuk algınlığı olan kaleci Volkan iyileşti. Ancak sakatlığı devam eden Serdar'ın yokluğunda Bilica oynayacak

Dün akşam yaptığı idmandan sonra kampa giren F.Bahçe'de kaptan Alex, takıma katılırken, tedavileri süren Sezer, Selçuk ve Semih ise salonda çalıştı. Alex'in oynama ihtimalinin yükselmesi üzerine biraz olsun rahatlayan Aykut Kocaman, Serdar'ın yokluğunda Bilica'yı sahaya sürerecek. Bu kez Bienvenu, yabancı kontenjanına takılacak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü