Pages

1 Şubat 2012 Çarşamba

Kiralık gelmeyi reddeden Sırp yıldız inadından vazgeçip menajeri Naletic'i İstanbul'a gönderdi. Naletic, Fener'le pazarlığa oturdu..Sow'u renklerine bağlayan Fenerbahçe, ara transferdeki ikinci büyük hedefine de ulaşmak üzere. Sarı-lacivertli ekibe sezon sonuna kadar kiralık gelmeye karşı çıkan ve ısrarla, "Sizinle sezon sonunda görüşelim" diyen Juventuslu futbolcu, kararını değiştirerek menajerlerinden Makro Naletic'i önceki gün İstanbul'a gönderdi. Uçak bileti bile Fenerbahçe tarafından alınan Naletic, sarı-lacivertli yöneticilerle pazarlık masasına oturdu.

HABER BEKLENİYORJuventus ve Krasic cephesinden edinilen bilgiye göre, pazarlığın anlaşmayla sonuçlanma olasılığı hiç de az değil. Menajer Naletic'in Fenerbahçe'nin teklifinden, yöneticilerin ciddiyetinden ve kulübün olanaklarından çok etkilendiği,İstanbul'dan ayrılırken de, "Krasic'e olumlu düşünceler aktaracağım" dediği belirtildi. F.Bahçe şimdi 27 yaşındaki Krasic'ten gelecek haberi bekliyor.

SEZER MÜNİH'TE AMELİYAT OLACAK


Mersin İdmanyurdu maçının ardından sağ arka alt adalesinde 3. derecede yırtık tespit edilen Sezer Öztürk, Almanya'nın Münih kentinde ameliyat olacak. 1 Şubat Çarşamba günü Münih'e gidecek olan Sezer Öztürk, 2 Şubat Perşembe günü Münih Bogenhausen Kliniği'nde, Prof. Dr. Seebauer tarafından ameliyat edilecek.

Miroslav Stoch, Fenerbahçe TV'de KonuştuMiroslav StochFenerbahçe TV'de canlı olarak yayınlanan ''Günün Röportajı'' programına konuk olurken, taraftarlardangelen soruları yanıtladı. Son dönemde attığı birbirinden güzel gollere değinen Stoch, futbola başladığı 6 yaşından beri antrenman öncesinde ve sonrasında özel şut çalışması yaptığını aktararak, ''Bu benim için ayrı bir antrenmanda diyebilirim. Gollerim çalışmanın ürünü. Benim silahım bu. Bunu da geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. İlk yarıda biraz şanssızdım. Ama ben yılmadım. Çalışmalarıma devam ettim. Bunun meyvelerini toplamak benim için en büyük mutluluk'' dedi.

Sarı-lacivertli ekipte 2,5 yıllık daha sözleşmesi bulunduğunu hatırlatan Slovak futbolcu, kendisini Fenerbahçe takımının bir parçası olarak gördüğünü ve burada devam etmek istediğini söylerken, bu sene de şampiyonluk yaşamak istediğini vurguladı.

Stoch ''Her şeye rağmen ligde zirveye oynuyoruz ve kupada da varız. Bu sene de ligi kazanırsak ben 3 sene arka arkaya şampiyonluk yaşamış bir oyuncu olacağım. Geçen yıl Fenerbahçe'de, önceki yılda Twente forması ile şampiyonluk sevincini yaşadım. Henüz erken ama bu yıl da şampiyon olursak, 3 yıl üst üste şampiyon olma sevincini yaşayacağım. Bu, benim ve kariyerim adına çok önemli'' ifadelerini kullandı.

Alex'e övgü
Stoch, Fenerbahçe Kaptanı Alex'la ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine, Brezilyalı yıldızı, ''Çok önemli bir oyuncu ve kaptan olarak'' nitelendirdi.

Alex'le saha içinde ve dışında aralarının çok iyi olduğunu aktaran Stoch, ''Herkese yardımcı oluyor. Aynı zamanda takım içinde arkadaşlık da çok pozitif. Herkes birbirine yardımcı oluyor'' diye konuştu.

''İnşallah mahkeme bir an önce karar verir''
Futboldaki şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturmayla başlayan sürece değinen Miroslav Stoch, ''Temmuz ayından beri bu durumun içindeyiz. Hoşumuza gitmiyor bu süreç. Uzun süre oldu. Sahada işimizle var olmak zorundayız. İnşallah mahkeme bir an önce karar verir de bizde rahatlarız. İşimizi yapmaya çalışıyoruz. Elimizden gelen bu'' dedi.

Başarılı futbolcu, İstanbul'da yaşamaktan mutlu olduğunu, boş zamanlarında ise takım arkadaşlarıyla vakit geçirip, sinemaya gittiğini anlatırken, ''Gezmeyi çok seviyorum. İstanbul çok büyük bir şehir. Alternatif çok. İstanbul'da yaşamaktan çok memnunum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Özgür Çek'in Alex Hayranlığı Bir Başka.Kimi örnek aldığı sorulan genç futbolcu, "Alex, Alex ve yine Alex" yanıtını verdi.Fenerbahçe Dergisi'ne konuşan Özgür, Alex'in futbolculuğunu anlatmaya gerek olmadığını belirterek, "Onun görüşlerinden ve tecrübelerinden faydalanmak istiyorum" dedi. Özgür, oynadığı her maçın CD'lerini edindiğini, bu sayede nerede eksik, nerede iyi yaptığını tahlil ettiğini sözlerine ilave etti. 
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü