Pages

4 Şubat 2012 Cumartesi

Fenerbahçe' nin Kozu Sahası Taraftarı ile Bileği BükülmüyorKanarya, evindeki derbilerde yenilgiyi adeta unuttu. Sarıla-civertliler, Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki lig maçlarında G.Saray'a 11, Beşiktaş'a ise 6 maçtır mağlup olmadı. F.Bahçe, Cimbom'u son 11 maçın 10'un da yenip, 1'inde berabere kalırken, Beşiktaş ile yaptığı son 6 maçtan 3'ünü kazandı, 3'ünde berabere kaldı. F.Bahçe, Kadıköy'deki lig maçlarında G.Saray'a son yenilgisini 22 Aralık 1999, Beşiktaş'a ise 17 Nisan 2005'te aldı.

Önce Tanıştı Sonra Çalıştı


Fenerbahçe'nin yeni transferi Moussa Sow, sarı-lacivertli takımla ilk antrenmanına çıktı. Antrenman öncesi tesisleri gezenve takım arkadaşlarıyla tanışan Sow, idmanın tamamında yer aldı. İyileşen Mert Günok dün takım ile çalışırken, Samsunspor maçı sonrasında sol kasık bölgesinde zorlama tespit edilen Mehmet Topuz tedbiramacıyla idmana katılmadı.

Kığılı Dan Galatasaray'a3 Temmuz 2011'de şike sürecinin başlamasından itibaren gerginlik yaşayan Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yeni bir kriz patlak vermek üzere. Fenerbahçe AsbaşkanıAbdullah Kiğılı'nın, önceki gün TRT Spor'da Basın Tribünü programında yaptığı açıklamalar yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Kiğılı programda, Galatasaray'ın transfer politikasını eleştirerek şunları söyledi: 

"Galatasaray oynadığı her maçtan önce rakip takımın oyuncularına transfer teklifleri yapıyor. Manisa'da Yiğit Gökoğlan, Kayseri'de Amrabat, Antalya'da Necati. Bu nasıl iş." Abdullah Kiğılı'nın bu eleştirisi Galatasaraylı yöneticilerin büyük tepkisini çekti. Sarı-kırmızılı yöneticiler, başkan Ünal Aysal'la görüştükten sonra Kiğılı'ya sert bir cevap vermeye hazırlanıyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü