Pages

12 Şubat 2012 Pazar

Karabükspor 2-1 Fenerbahçe Maçın Geniş Özeti

Karabükspor - FenerbahçeSpor Toto Süper Lig'de 26. haftası Fenerbahçe'nin deplasmanda Kardemir D.Ç. Karabükspor ile oynayacağı karşılaşmayla son bulacak. Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı hakem Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Alex Taşçıoğlu yaparken, maçın dördüncü hakemi ise Mete Kalkavan olacak.
STAT: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
SAAT: 19:00
HAKEM: Fırat Aydınus
YAYIN: Lig TV & Sporx Canlı Anlatım Servisi

MUHTEMEL 11'LER

KARABÜKSPOR

Tomiç
Hamza
Mabiala
Jahic
Seriç
Hakan
Birol
Bilal Kısa
İlhan
Cernat
Mehmet Yıldız

FENERBAHÇE
Volkan Demirel
Orhan Şam
Serdar Kesimal
Yobo
Ziegler
Selçuk Şahin
Mehmet Topuz
Cristian
Stoch
Alex
Sow

STAT: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
SAAT: 19:00
HAKEM: Fırat Aydınus
YAYIN: Lig TV & Sporx Canlı Anlatım Servisi

Bir Bombada Rıdvan Dilmen' den

Yorumcu Rıdvan Dilmen, TFF Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı "Rıdvan benden özür diledi" sözleri için dün açıklama yaptı: "Aydınlar beni aradı, ben de Aykut Kocaman'ı aradım ve üçümüz buluştuk. 

Aydınlar 'Aykut artık gelecek sezon Avrupa'da varsınız' dedi. Ardından da 'Ama bu dediğimi medya yazarsa bunu UEFA da, ben de yalanlayacağım. Biz bunun sözünü UEFA'dan aldık' dedi. Ben de bunun üzerine, 'O zaman ben de sana çektiğim mesajdan dolayı özür diliyorum' dedim. O da 'Sen benden daha çok özür dilersin' demiş, bunu ben hatırlamıyorum, Aykut hatırlattı, doğrudur, demiştir.

Sonra Aykut'a 'Size eksi puan vereceğiz' dedi. Aykut 'neden?' diye sorunca da Aydınlar, 'Yöneticilerin şike yapmış' dedi. Aykut da 'Biz aylardır uğraşıyoruz, mücadele ediyoruz. O zaman bizi küme düşürün' dedi. Ben de 'siz F.Bahçe'den nefret ediyorsunuz' diyerek orayı terk ettim."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü