Pages

21 Şubat 2012 Salı

Emreye Büyük Teklif

Sözleşmesi biten Emre'yi Çin takımı Shanghai Shenhua istiyor. Emre; yıllık 3.3 milyon euro teklif eden Tigana'nın çalıştırdığı, Anelka'nın oynadığı takımın teklifine, "Sezon sonu görüşelim" diye cevap verdi.

Fenerbahçe'den Demirörene DestekFenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

7 Şubat'ta yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul öncesinde yaşanan gelişmeleri ve açıklanan adayları, futbol ailesinin bireylerinden biri olarak Kulübümüz de yakından takip etmektedir.

Yapılacak seçimin Türk Futbolunun bugünü ve geleceği açısından en hayırlı biçimde sonuçlanması, mevcut sürecin yeni gelecek yönetim tarafından adil bir şekilde yürütülebilmesi, hukuk ve spor hukukunun kurallarına uygun biçimde mevcut sorunların çözülmesi, en büyük beklentimiz ve talebimizdir.

Bu noktada; Kulübümüz, Sayın Yıldırım Demirören'in adaylığını desteklemektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, yapılacak seçimin, Türk Futbolu açısından hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Aykut ve Volkan'da AdliyedeFenerbahçe Futbol Takımı Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yardımcısı İsmail Kartal, futbol takımı kalecisiVolkan Demirel ve idari menajer Hasan Çetinkaya, duruşmayı izlemek için adalet sarayına geldiler. Kocaman ve beraberindekiler, adalet sarayına girişte herhangi bir açıklama yapmadılar.

Aziz Yıldırım'ın savunmasına başlanacak olması nedeniyle, öğle arasından sonra Fenerbahçe Kulübü'nün yönetim kurulu üyeleri de adliyeye geldiler. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç'un, adalet sarayına geldiğinde aracından inmeden önce bazı evrakları incelediği görüldü. Koç, aracından indikten sonra, adliyenin karşı tarafında bulunan taraftarların tezahüratlarına el sallayarak karşılık verdi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü