Pages

8 Mart 2012 Perşembe

Son Dakika: Galatasaray Maçında Sahada

Bilerek kart gördüğü için iki maç ceza alması gündeme gelen Alex, PFDK'ya sevk edilmedi. Brezilyalı yıldız, G.Saray derbisinde sahada.

Taraftar Destekli AntrenmanTaraftar desteği
Sarı-lacivertli ekibin antrenmanını izleyen çok sayıda taraftar, teknik heyet ve futbolculara destek verdi. Tesislerde saha kenarında bir bölüme alınan taraftarların, antrenman sırasında tezahüratlar yaparak teknik ekip ve futbolculara moral verdikleri bildirildi. Taraftarlar yanlarına giden futbolculara forma imzalatıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fenerbahçe, Ankaragücü maçının hazırlıklarını yarın öğle saatlerinde yapacağı antrenmanla tamamlayıp, özel uçakla Ankara'ya gidecek.

7-0 olmasından mı korkuyorlar?BİLEREK SARI GÖRDÜFenerbahçeli futbolcular Alex, Cristian ve Serdar, Gençlerbirliği maçında sarı kart görüp Ankaragücü maçında cezalı duruma düşünce, "G.Saray derbisinde oynayabilmek için bilerek sarı kart gördüler" yorumları yapılmıştı.Galatasaraylılar ise başta Alex'i hedef alarak, "Kasıtlı olarak cezalı duruma düştü. TFF Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi gereği 2 maç ceza alması gerekir" şeklinde tepki göstermişlerdi.

TIRSMAYIN BU KADARG.Saray cephesinden gelen tepkilere Fenerbahçe kanadından yanıtlar gecikmedi. Serdar Kesimal, önceki gün twitter'dan, "Korkunun ecele faydası yok" şeklinde mesaj atarken, bazı futbolcular 6-0'a gönderme yapıp, "Galatasaraylılar, bu kez 7-0 olur diye mi korkuyorlar" dediler. Taraftar forumlarında ise "Tırsmayın bu kadar. Alex olursa 4, olmazsa 6 olur", "Kaderini yaşayacaksın 6alatasaray" şeklinde sataşmalar öne çıktı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü