Pages

9 Mart 2012 Cuma

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın sözleşmesi üç yıl uzatılcak...

Fenerbahçe Spor Kulübü


Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Aykut Kocaman'ın imza töreninin gelecek hafta Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda yapılacağı ifade edildi.

Açıklamada yer alan ifadeler şöyle:

Futbol sezonunun doğal akışı nedeniyle özellikle sözleşmesi sona erecek oyuncularla ilgili çeşitli haberlerin, gündemi meşgul ettiğini görmekteyiz.

Basında; takımımızın içinde bulunduğu birlik, beraberlik, başarıya olan inanç ortamının tam aksine yer alan spekülasyonların önüne geçmek adına, bir bilgilendirme yapma ihtiyacı doğmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü; tek hedefi 'başarı' olan, taraftarlarıyla bir bütün halindeki takımları, sporcuları ve Fenerbahçe'ye hizmet eden profesyonelleri ile bu sezon da hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.

Fenerbahçe'nin dününde, bugününde önemli başarılara imza atmış, Fenerbahçelilerin gurur kaynağı olmuş; Fenerbahçe tarihinde özel bir yere sahip olan Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman'ın sözleşmesi 3 yıl süreyle uzatılacaktır.

Camiamız ve Yönetim Kurulumuzun güven duyduğu, attığı her adımda Fenerbahçe ruhunu yansıtan Sayın Aykut Kocaman'ın imza töreni, gelecek hafta Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda yapılacaktır.

Şampiyonluk unvanımızı koruma hedefini bir an olsun aklımızdan ve kalbimizden çıkarmaksızın yer aldığımız bu yarışta, mukavelesi sezon sonunda bitecek oyuncularımıza dair görüşmeler ise sezon tamamlandıktan sonra yapılacaktır.

Bu bağlamda, bu statüdeki oyuncularımıza dair ortaya konan iddiaların yersiz olduğunu; oyuncularımızın önceliğinin de 'şampiyonluk' olduğunu, takım-teknik heyet-taraftar olarak birbirimize olan bağın 'sözleşmelerden, imzalardan ibaret olmadığını' önemle belirtiriz.

Ayrıca, Sayın Aykut Kocaman ve Sayın Ali Yıldırım; Yönetim Kurulumuzun onayı ve takdiriyle, Fenerbahçe'nin gelecek sezon hazırlıkları kapsamında ve transfer kriterleri doğrultusunda, kadromuzun daha da güçlendirilmesi adına çalışmalara başlayacaktır.

Zigler' in Yerine TaiwoF.Bahçe'nin çok istemesine rağmen alamadığı Taye Taiwo yeniden gündemde. Milan'ın sezon başında Queens Park Rangers'a kiraladığı Nijeryalı sol bekin menajeri Fabio Parisi, "Taye sezon sonunda Milan ile bağlarını koparacak. Türkiye'ye (F.Bahçe) veya Tottenham'a gidebilir. Kararımızı sezon sonuna doğru vereceğiz" açıklaması yaptı.

ALDIĞI 335 BİN EURO SORUNMTNfootball.com'a konuşan Parisi, Taiwo'nun ayda aldığı 335 bin euro'nun yarısını Milan'ın ödediğini belirterek, "Milan bu yükten kurtulmak istiyor. QPR de bu paranın tamamını vermiyor. Böyle baktığımızda Taye'nin F.Bahçe'ye gitme olasılığı yükseliyor" diye konuştu. Taiwo'nun İngiltere'de kalmak istemesine rağmen cazip bir teklif almadığı öğrenildi.

Zigler' den Büyük Gaf

F.Bahçe'nin Juventus'tan kiraladığı Reto Ziegler, "Yanlış ülkede oynuyorum ama milli takımdaki hocalarım beni takip etmeli" dedi. İsviçreli oyuncunun Türkiye'yi küçümseyen bu sözleri F.Bahçe'yi kızdırdı. Ziegler ile yeniden sözleşme yapılmayacak. 
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü