Pages

12 Mart 2012 Pazartesi

Başkan Tahliye Edilecek

Başkan vekili Nihat Özdemir, şike davasında 26 Mart'ta başlayacak ikinci duruşma sonrası başkan Aziz Yıldırım'ın tahliye edileceğini düşündüğünü söyledi. Sarı-lacivertli yönetici, "Yargıya güveniyoruz; çıkacak karara hepimizin saygı göstermesi lazım. Umudumuz, başkanımızın serbest bırakılmasıdır" açıklamasını yaptı. 

GÜİZA ''Bir şans olsa hiç tereddüt etmeden gözüm kapalı dönerim''Fenerbahçe'ye üç sezonluk maliyeti 29 milyon 150 bin Euro (76 milyon TL) olan Daniel Güiza, Türkiye'den ayrıldıktan sonra ilk kez A Haber'e konuştu. Fenerbahçe ve İstanbul'u çok özlediğini söyleyen Güiza, "Çok büyük kulüp, bana çok şey verdi. Bir şans olsa hiç tereddüt etmeden gözüm kapalı dönerim'' dedi.

'UMARIM AZİZ YILDIRIM SERBEST KALIR'
Fenerbahçe'de şu an yaşanan süreci bildiğini belirten Güiza, "Anlamakta güçlük çekiyorum geçen sezonki maçlarımız neden bu kadar speküle ediliyor. Hakkımızla kazandığımız şampiyonluğu elimizden aldılar; Aziz Yıldırım büyük bir başkan. Umarım kısa sürede özgürlüğüne kavuşur" diye konuştu. Güiza, F.Bahçe'nin şampiyon olacağına inandığını da belirtti.

SALI GÜNÜ KOCAMAN GURURUMUZ İMZALIYOR

Fenerbahçe Kulübü, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile 3 yıllık sözleşme yenileyecek...

Sarı-Lacivertli Kulübün resmi internet sitesinde yer alan ve KOCAMAN GURURUMUZ İMZALIYOR" başlığıyla duyurulan haberde şöyle denildi:

"Kulübümüz, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman'ın sözleşmesini, 3 yıl süreyle uzatma kararı almış ve geçtiğimiz günlerde bu kararını kamuoyuna açıklamıştır.

Bu kararın hayata geçirilmesinin ilk adımı olan Sayın Kocaman'ın imza töreni, 13 Mart 2012 Salı günü saat 13.00'te Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde gerçekleştirilecektir.

Tarihimizde çok özel bir yere sahip olan, futbolculuğu ve teknik adamlığı döneminde Fenerbahçe'ye şampiyonluklar yaşatan, attığı her adımda ruhumuzu yansıtan, her Fenerbahçelinin geçmişimizde olduğu kadar geleceğimizde de aramızda olmasını istediği "Aykut Hocamıza" bundan sonraki çalışmalarında sonsuz başarılar dileriz."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü