Pages

14 Mart 2012 Çarşamba

Kocaman 3 Yıllığına İmza AttıFenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 tribününde imza töreninde yönetici Ali Yıldırım ile birlikte basının karşısına çıkan Kocaman, sözleşmesini 3 yıl daha uzatan imzayı attı.

Ali Yıldırım, Kocaman'ın mukavelesini 3 yıl daha yenilediklerini belirterek, ''Aykut Kocaman, adam gibi bir adam. 3 Temmuz'dan bu yana yaşadığımız süreçte dik duran yönetim kurulu, taraftarlar ve başta Kocaman vardı. Hocam her şey gönlünce olsun, başarılar diliyorum'' dedi. Tecrübeli teknik adam, yıllık 1 milyon 750 bin dolar olacak.

ALEX ''Fenerbahçe taraftarı gibisi yok''


Fenerbahçe taraftarı denildiğinde aklına gelen kelimelerin ne olduğu sorulan kaptan Alex, ''Bu taraftara hitap ettiğim için kendimi dünyanın ayrıcalıklı insanlarından bir tanesi olarak adlandırabilirim'' diyerek şunları kaydetti:

''Ben 17 senedir futbol oynuyorum. Daha öncesinde Brezilya'da kendi şehrimin takımı olan Curutiba takımında tribüne gidip gelen bir taraftardım. Dünyanın bir sürü taraftar topluluğunu gördüm. Arjantin taraftarlarının ne kadar tutkulu olduğunu bilirsiniz. Onlardan da belki de en tutkulu olanı diyebileceğimiz Boca Juniors taraftarı önünde de oynadım. Hiçbiri kusuruma bakmasın, Fenerbahçe taraftarı gibisi yok. Bunu gerçekten yaşadığım, sonuna kadar hissettiğim için söylüyorum. Takıma olan tutkusu, katkısı ve sevgisini gösteriş biçimi olarak Fenerbahçe taraftarının eşi ve benzeri yok. Bu taraftara hitap ettiğim için de kendimi dünyanın ayrıcalıklı insanlarından bir tanesi olarak adlandırabilirim.''
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü