Pages

15 Mart 2012 Perşembe

Ümit Özat "Her G.Saraylı, Kadıköy'e korkarak gelir.''ENDİŞE DUYMAZF.Bahçeli eski futbolcu Ümit Özat, "Her G.Saraylı, Kadıköy'e korkarak gelir. Bu da gayet normal. 55 bin taraftarın önünde çıkıyorsun ve rakibin yıllardır bariz üstünlüğü var" dedi. Özat, "G.Sasaray yıllar sonra ilk kez Kadıköy'e rahat gidecek. F.Bahçeli futbolcu hiçbir maçtan çekinmez. Hangi şartta olursa olsun G.Saray maçlarından endişe duymaz. Bu maçlar F.Bahçeli oyuncular için bir bayramdır" diye konuştu.

PUAN KAYBETMEZÖzat sözlerini şöyle tamamladı: "F.Bahçe, Kadıköy'de taraftarıyla birlikte 12 kişi oynuyor. Takım yine bu avantajı kullanıp rüzgarı arkasına alacaktır. Emre'nin ön plana çıkacağını düşünüyorum. Ve tabii ki Alex. Kazanan F.Bahçe olursa, bu galibiyet sonrası ligin bitimine kadar tıpkı geçen sezonki gibi bir seri yakalayacağına inanıyorum. F.Bahçe, G.Saray'ı yenerse lig sonuna kadar puan kaybetmez, 9'da 9 yapar." 

Attım Yine AtarımF .Bahçe'nin derbideki kozu Moussa Sow, "Beşiktaş'a attım, G.Saray'ı da boş geçmeyeceğim" dedi. Arkadaşlarının günlerce G.Saray derbilerini anlattığını, Kadıköy'deki maçları izledikçe havaya girdiğini belirten Senegalli futbolcu, "Şimdi takıma iyice alıştım. Bu maçın önemini herkes gibi ben de biliyorum. Kazanacağımızdan en ufak bir endişem yok" dedi.

2-0 VEYA 3-1 KAZANIRIZ
"İddialı konuşmamın ardında Alex'in akıl dolu pasları, Gökhan ve Ziegler'in muhteşem kanat bindirmeleri, Stoch ile Mehmet Topuz'un bitmeyen enerjisine olan güvenim var" diyen Moussa Sow, taraftara da övgü yağdırdı. Senegalli golcü karşılaşmayı 3-1 veya 2-0 kazanacaklarını da iddia ederek, "Taraftara inanılmaz bir gece yaşatacağız" diye konuştu.  

Derbinin Hakemi Bülent YıldırımTürkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu' ndan yapılan açıklamaya göre, 17 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmada Bülent Yıldırım'ın yardımcılıklarını, Bahattin Duran ve Cem Satman yapacak. Maçın dördüncü hakemi olarak da Süleyman Abay görev alacak. 
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü