Pages

18 Aralık 2012 Salı

Asıl Final Şükrü Saraçoğlu'nda


Yenilgi sonrası Terim'e sarıldığı için acımasızca eleştirilen Gökhan Gönül, kötü oynadıklarını ancak daha önce yaptıklarının unutulmasına kızdı. Tecrübeli oyuncu, rövanşı alarak şampiyon olacaklarını iddia etti.
Van Hooijdonk ''Bu Takım Daha İyi Oynamalı''


Maçı Arena'da izleyen F.Bahçe'nin eski oyuncusu Van Hooijdonk, "Kocaman kendine göre sistem geliştirmiş. Defans hiç ileri çıkmıyor. Böyle kazanamaz. İyi bir oyun kurucu eksikliği göze çarpıyor" dedi.
Meireles ''Bizde Okey''


Derbi bitti, kavgası sürüyor. Maçın 77. dakikasında ikinci sarıdan kırmızı kart gören Raul Meireles, hakem Halis Özkahya'ya küfür etmediğini, 'gay' işareti yapmadığını ve tükürmediğini söyledi. Portekiz'in Publico gazetesine konuşan Meireles, "Hayatımda ilk kez kırmızı kart gördüm. Hakeme 'Normal bir fauldü. Kırmızı kart bence çok ağır' dedim" ifadesini kullandı.


Hakemin "Hayır sert bir hareketti ve karşılığı sarı kart" cevabından sonra "Okey" anlamına gelen işareti yaptığını belirten Meireles sözlerini şöyle bitirdi: Türkler'in bu işareti 'gay' olarak kullandığını bilmiyordum. Sahadan çıkarken Melo yanıma geldi, kartın çok ağır olduğunu o da söyledi. F.Bahçe formasını öpmem de G.Saray taraftarının küfür etmeleri yüzündendi.
BAŞKA İDDİA: YEMEDİ Mİ HOCAM!
Portekiz basınına 'Okey' anlamını taşıyan işaret yaptığını söyleyen Meireles, takım arkadaşlarına başka konuştu. Portekizli futbolcunun, hakemin taraftarın etkisinde kaldığını, "Yemedi mi" anlamında o işareti yaptığı iddia edildi.

3-7 MAÇ CEZA KAPIDA
Hakem Halis Özkahya raporuna, "Bana 'gay' işareti yaptı. İtirazlarını sürdürürken tükürükleri yüzüme geldi. Küfür de etti" yazdı. Meireles'e 3 ile 7 maç arasında ceza gelebilir. Ancak bugün PFDK'ya sevk edilecek Meireles'in tükürükten 42. maddeye göre 8-12 maç arası ceza alabileceği de öne sürülüyor.

10 MAÇ VERİLMİŞTİ
Kırklareli 1. Amatör Futbol Ligi A Grubu takımlarından Lüleburgaz Özersporlu futbolcu Hasan Bursalı, İstasyonspor maçında hakeme tükürdüğü gerekçesiyle 10 resmi müsabakadan men cezası almıştı. 9 Ekim 2012'deki maçta Bursalı'nın sahayı terk ettiği sırada hakem Özer Acun'a tükürdüğü öne sürülmüştü
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü