Pages

27 Aralık 2012 Perşembe

Baş Döndüren Transferler Yakında Patlıyor


KİĞILI: HOCAMIZ GÖREVİNİN BAŞINDADIR

F.Bahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa etmesiyle ortaya çıkan endişeli bekleyiş mutlu sonla noktalandı. Önceki gün Aziz Yıldırım'la 2.5 saat görüştükten sonra 1 gün süre isteyen Aykut Kocaman, dün kesin kararını verdi ve görevine devam edeceğini yönetime bildirdi. Bu gelişmeyi başkan vekili Abdullah Kiğılı "Hocamız görevinin başındadır" açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu. Yönetim Kurulu ise dünkü toplantıda transferde izlenecek yol haritasını belirledi.

HEDEF CAMİAYA YENİ HEYECAN GETİRMEK
Hem takımdaki eksikleri en iyi isimlerle gidermek hem de camiaya yeni bir heyecan getirmek isteyen yönetim, transfer listesine dünya yıldızlarını dahil etti. G.Saray'ın uzun süre peşinde koştuğu Real Madrid'li Kaka ilk sırada yer alıyor. Milan'ın mali kriz nedeniyle elden çıkarmaya karar verdiği Brezilyalı süper starlar Robinho ve Pato da Fenerbahçe'nin markaj alanına girdi. Yine geçtiğimiz yıllarda G.Saray ve Beşiktaş'ın da gündemine gelen Sevilla'lı Reyes de listede bulunuyor.

MESUT ÇOK ZOR AMA İMKANSIZ DA DEĞİL
Hatta Reyes için temasların başladığı ortaya çıktı. İspanya'nın As gazetesinden Antonio Espina, "Fenerbahçe'nin Reyes'in durumunu sorduğu bilgisini aldık. Reyes, Sevilla'da kalmak istiyor ama iyi bir ücret önerilirse fikri değişir" dedi. Dünkü toplantının en çarpıcı sözleri ise başkan Aziz Yıldırım'dan geldi. Edinilen bilgiye göre Yıldırım, Mesut Özil'i F.Bahçe'de görmeyi çok istediğini söyledi ve "Mesut'tan ufak bir ışık alayım yeter, Real Madrid'i ikna etmek beş dakika sürmez" dedi.Aykut Hoca Kalıyor Devam Kararı Alındı


Karabük maçı sonrası istifa eden Aykut Kocaman, yoğun baskılar sonunda "devam" kararı aldı. Önceki gün başkan Aziz Yıldırım ile baş başa 2.5 saat görüşen ve 1 gün süre isteyen Kocaman'ın kararı anında futbolculara ulaştırıldı. Devre arası tatili için İstanbul dışına çıkan futbolcuların, "Hocamızın bizi bırakmayacağını biliyorduk. Bizim hatalarımızın faturasını Kocaman ödememeli" dediler. Dün yönetim toplantısı sonrası konuşan başkan vekili Abdullah Kiğılı, "Hocamız görevinin başındadır. Transfer için çalışıyoruz" dedi.
Kiğılı salı günü Kocaman'la yapılan toplantının transfer toplantısı olduğunu belirtirken "Asgari üç oyuncu alacağız. 2 Ocak'ta takımımız kampa gidecek. 10 günlük bir kamp süreci olacak. Teknik kadro cuma (yarın) akşamına kadar raporunu verecek ve pazartesi günüyle birlikte bu transferleri yapacağız. Kocaman için bir kez daha söylemem gerekirse 2 Ocak'tan itibaren takımın başında olacak. Amacımız yeni aldığımız futbolcuları kampa yetiştirmek. Kocaman büyük ihtimalle kampta bir basın toplantısı yapacak" diye konuştu.Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü