Pages

29 Ocak 2013 Salı

F.Bahçe yönetimi, Montpellier ile pürüzleri giderdi. Fransa'ya dönen Fas asıllı oyuncu için iki taksitte 9 milyon euro ödenecek. Belhanda perşembe resmen açıklanacak


F.Bahçe KAP'a bildirdikten sonra sessizliğe büründüğü Younes Belhanda konusunda çalışmalarını sürdürüyor.Montpellier kulübünün olumsuz açıklamalarına rağmen Fas asıllı oyuncu ile anlaşan sarı-lacivertli ekip perşembe günü resmi açıklamayı yapmayı planlıyor. Fas'ın Afrika Kupası'ndan elenmesiyle Fransa'ya dönen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, F.Bahçe konusundaki sorulara da cevap vermiyor. Montpellier Başkanı Louis Nicollin'in bonservis ve ödeme planı konusunda yumuşadığı belirtiliyor. 

4.5 YILLIK İMZA ATACAK 
Uzun pazarlıklar sonrasında F.Bahçe'nin teklif ettiği 9 milyon euro'yu Montpellier'in kabul ettiği öğrenildi. Ödeme planı konusundaki pürüzler giderildikten sonra F.Bahçe'nin perşembe günü resmi açıklamayı yapacağı, futbolcuyu da cuma günü İstanbul'a getireceği belirtildi. Belhanda cuma günü sağlık kontrolünden geçirildikten sonra imzayı atacak. Fas asıllı Fransız oyuncu 4.5 yıllık sözleşmeye imza atacak. Belhandamüslüman bir oyuncu olduğu için zaman zaman Fransa'da sorunlar yaşadığını belirterek ayrılmak istediğini söylemişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü