Pages

4 Ocak 2013 Cuma

Kocaman Planlar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, ''İstifamın iki nedeni var. 27 puanı anlatabileceğim bir durum yoktu. O puanı anlatamazdım. Bir de futbolcularıma son dönemde verilen yanlış cezalar. Bunu oyuncularıma anlatamıyordum. Birisinin sorumluluk alması gerekiyordu. Ben de sorumluluğu aldım'' dedi.

TRANSFERİ İŞARET ETTİ
Kocaman transfer çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda da bulundu. İşte o açıklamadan bazı satır başları: Yöneticilere iki isim verdim. Bu transfer kolay gerçekleşecek bir transfer değil. Takımında ilk 11'de oynayan, direk katkı verecek bir oyuncudan bahsediyorum. Zor olduğu için olsa bile kampa yetişebileceğini sanmıyorum. Bunun yanı sıra kenardan hucüma katkı yapabilecek bir başka oyuncu için de arayışlarımız var." 

Kocaman, antrenman sahasında gazetecilerle sohbet toplantısı yaptı. Zihinsel olarak lige ağırlık vermek zorunda olduklarını ifade eden Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki maçları lig maçlarına hazırlık olarak değerlendirmeye çalışacaklarını, Fenerbahçe'nin 3 kulvarda da iddialı olduğunu söyledi.

Sezon başındaki hedefinin Avrupa ve Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplara kalmak, ligde de bir maçlık averaj olduğunu dile getiren Kocaman, sadece ligde 1,5 maçlık bir yanılgısı olduğunu, 27 puan alarak hem kendi güçlerinin, hem de Fenerbahçe'nin genel ortalamasının altında kaldıklarını anlattı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol