Pages

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Cardozo için son teklifini sunan Fenerbahçe, Paraguaylı golcüyle ilgili ciddi hazırlık yaptı


Milyonlarca Fenerbahçeli nefesini tuttu, Oscar Cardozo'yu bekliyor. Sarı-lacivertli ekip Paraguaylı golcü için Benfica'ya son teklifini yaptı ve beklemeye geçti. Kulislerde Benfica'nın biraz daha fazla para koparabilmek için direnmeye devam edeceği, ancak son anda fiyatta indirime giderek Fenerbahçe'nin önerdiği rakamı kabul edeceği konuşuluyor. 

SATIŞ REKORLARI KIRACAK
Diğer yandan Fenerbahçe'nin Cardozo için büyük hazırlıklar yaptığı iddiası da ortaya atıldı. Hatta yıldız futbolcunun satışa çıkarılacak formalarının bile hazır olduğu öğrenildi. Cardozo'nun Alex'ten boşalan 10 numaralı formayı sırtına geçireceği kaydedildi. Sarı-lacivertli kulüpte, şimdiden Cardozo formalarının satış rekorları kıracağı beklentisi hakim.

ARTIK ŞU iŞi BiTiRELiMÖte yandan başkan Aziz Yıldırım'ın Cardozo için Benfica Başkanı Vieira'yı aradığı ve "Bu işe artık nokta koyalım" dediği ortaya çıktı. Yıldırım'ın ayrıca Paraguaylı futbolcunun menajeri ile de bir görüşme yaparak, "Bu transferi bitirmemiz gerek. Bize bir an önce cevap versinler" dediği öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın, Tahkim Kurulu'ndan çıkacak karar ne yönde olursa olsun Cardozo transferini açıklayarak taraftarları sevindirmek istediği kaydedildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü