Pages

3 Ocak 2013 Perşembe

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın kısa bir süre dolan gözleri dikkatlerden kaçmadı.

Fenerbahçe Futbol Takımı ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'daki kampına başladı.
Fenerbahçe sportif sorumlusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman yönetimindeki kafileyi çok sayıda Fenerbahçe taraftarı karşılaşadı. Havaalanında yaşanan izdihamla birlikte takıma karşı gösterilen sevgi seli teknik ekibi duygulandırdı.                                  (Taraftarlar 2010-2011 sezonundaki seriyi hatırlatıyor)

F.Bahçe uzun zamandır ilgilendiği Diego Ribas'ın işini bitiriyor


Orta sahada yaratıcı oyuncu eksikliği yaşayan F.Bahçe,Diego Ribas'ın işini bitiriyor. G.Saray ile oynanan ve kaybedilen maçtan sonra yönetim ve Aykut Kocaman'ın Diego üzerinde ciddiyetle durduğu, gizlice pazarlık yapıldığı anlaşıldı. 

16 MAÇTA OYNADI Bu transfer başkan Aziz Yıldırım'ın her zaman fikirlerine başvurduğu Rıdvan Dilmen ortaya atmıştı. Dilmen, "10 numarayı uzaklarda aramaya gerek yok. Gidip Diego'yu alacaksın" demişti. F.Bahçe yönetimi harekete geçmiş, Alman kulüpleriyle iyi ilişkiler içinde olan menajer Uğur Cantürk'ten de yardım istemişti. Wolfsburg ve Werder Bremen'e yakınlığı ile bilinen menajer Cantürk, "Türkiye'ye sıcak bakıyor" diyerek yeşil ışık yakmıştı. 27 yaşındaki oyuncu geçen sezon Atletico Madrid'de kiralık olarak forma giymişti. Bu sezon Wolfsburg'a dönen Diego 16 maçta forma giydi, 4 gol attı. Maliyetinin 10 milyon euro'yu bulduğu belirtilen Diego için başkan Aziz Yıldırım'ın "Çok faydalı olur" dediği belirtiliyor.

WOLFSBURG ALTERNATİFİNİ BULDU BİLEWolfsburg, Diego'nun yerine İnter'in yıldızı Alvarez'i istedi. Bu gelişmeler "F.Bahçe Diego'yu bitirdi" şeklinde yorumlandı. Daha önce River Plate'e dönmek istediğini belirten Diego'nun karar değiştirdiği, F.Bahçe'ye imza atacağı iddia ediliyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü