Pages

7 Ocak 2013 Pazartesi

Son Dakikak: Şok Açıklama Kiğılı' dan


Sabah bir tv programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Abdullah Kiğılı, Faslı oyuncu Younes Belhanda transferini askıya aldıklarını açıkladı. Kiğılı Belhanda transferiyle ilgili şu sözleri söyledi:

"Futbolcunun fiyatı arttı. Fransız basını ve kulüp de buradaki haberleri takip ediyor. O yüzden bunu durdurduk. Belhanda şu an çok pahalı duruma geldi. Kulüp astronomik rakamlar istiyor. O yüzden askıya aldık. Aslında oyuncu ile bir kez görüştük, kulüp ile ise yapılan temasta istenilen rakam çok büyük oldu. Yalnız Belhanda değil, isimlerini açıklayamayacağım önemli oyuncular ile görüşüyoruz. Açıklamıyoruz çünkü yine aynı durum olacak, fiyat artacak. Taraftar beklenti içinde, bunun da farkındayız ama 1 hafta içinde bu işi sonuçlandıracağız"

Kiğılı'nın sözleri Fenerbahçe taraftarında büyük şok etkisi yaratırken bu açıklamanın halka açık bir şirket olan Fenerbahçe'nin borsada bir sorun yaşamaması adına yapılmış olabileceği ihtimali üzerinde de yoğun biçimde duruluyor.

Joseph Yobo, turnuvada forma giyerse bir rekora ortak olacak.Fenerbahçe'nin savunmadaki vazgeçilmez isimlerinden Joseph Yobo, 2013 Afrika Uluslar Kupası'na bir rekor için gidiyor.
2002, 2004, 2006, 2008 ve 2010'da olmak üzere 5 kez bu önemli turnuvada görev alan 32 yaşındaki defans oyuncusu, forma şansı bulduğu takdirde Nijerya'nın efsane isimlerinden Nwankwo Kanu'ya ait olan Afrika Kupası'na en çok katılan isim olma unvanına ortak olacak.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu, "6. turnuvaya katılmak benim için muhteşem olacak. Tanrı'nın büyük bir lütfu bu" ifadelerini kullandı.
Nijeryalı oyuncu 4 kez üçüncülük sevinci yaşadığı şampiyonada bu sefer şampiyonluğa ulaşmak istediğini belirtirken, "Kupayı kazanmak kolay değil, ancak elimizden geleni yapacağız. Bu noktada bütün Nijeryalılar'ın dualarına ihtiyacımız var" diyerek ülkesinden destek beklediğini belirtti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü