Pages

11 Ocak 2013 Cuma

Başbakan Erdoğan, Sow'a verdiği tavsiyeyi anlattı: "Bazıları gibi Fransa'ya gidip ülkene Fransız kalma"


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün Senegal'de yaptığı görüşmelerde Fenerbahçeli Sow'la yaptığı kahvaltıyı anlattı. Erdoğan, "Çok şeyler konuştuk Sow ile... Senegal'i de konuştuk. Fransa'ya takılıp kalma, Senegal'i de ihmal etme. Ülkene de sık sık sık git" dediğini açıkladı. 

5 İMZALI FENER FORMASI VERDİ 
Başbakan Erdoğan ile Dakar'da görüşen Senegal Cumhurbaşkanı Macky Sall'a Başbakan 5 F.Bahçe forması hediye etti. Stoch, Krasic ve Meireles gibi futbolcuların imzalarının yer aldığı Sow'un formasını alan Sall, "Sow'u kardeşiniz, ailenizin bir bireyi olarak gördünüz" dedi. 

Boynundan aşağısı felçli olan Fenerli Karaca'nın hayali gerçekleşti. Ambulansla antrenmanı izledi


Alanya ilçesinde yaşayan ve boynundan aşağısı felçli olan Fenerbahçe taraftarı 27 yaşındaki Hüseyin Karaca, taraftarı olduğu takımın antrenman yaptığı sahaya ambulansla geldi. 

FUTBOLCULAR ONA SÖZ VERDİ Fanatik F.Bahçeli olduğu belirtilen ve Sarı-Lacivertli oyuncuları görmeyi çok isteyen Karaca'nın hayali gerçekleşmiş oldu. Kiralanan ambulansla Alanya'dan Belek beldesine gelen Karaca, akşam antrenmanını izledi. İdman öncesinde yanına gelen futbolcular, Karaca'ya "geçmiş olsun" dileklerini ileterek, imzaladıkları Fenerbahçe formasını göndereceklerini söylediler. 
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü