Pages

24 Ocak 2013 Perşembe

Bitmeyen Hasret Emenike


Belhanda dışında forvet arayışlarını da sürdüren Fenerbahçe Emenike'den hala vazgeçmedi. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın çok istediği yıldız oyuncu için Spartak Moskovalı yöneticilerle görüşen Fenerbahçe, bu oyuncuyu kiralamak için yaptığı tüm hamlelerden şu ana kadar bir sonuç alamadı. Bu arada Rus ekibinin hocası Valery Karpin'in Emenike'yi bırakmak istememesi de Fenerbahçe'nin karşısına çıkan en büyük pürüz olarak gösteriliyor.


TRANSFER UMUTLARI
Ancak Nijeryalı Emanuel Emenike'nin F.Bahçe'ye gelmek istemesi bu transfer için umutları artırıyor.

Robinho Yakın Takip


Fenerbahçe, Robinho transferinde mutlu sona artık çok daha yakın... Onursal başkan Silvio Berlusconi'nin sahibi olduğu Sport Mediaset kanalı, Didier Drogba'nın peşine düşen Milan'ın, sarı-lacivertlilerin 8 milyon euro'luk teklifini kabul ettiğini ileri sürdü.


EKONOMİK PLAN HAZIR
Daha önce gündeme gelen Kaka ve Balotelli konusunda hamle yapılmasının zor olduğunun vurgulandığı haberde, "Teknik direktör Allegri'nin çok istediği Drogba, Shangai ile sözleşmesini FIFA yoluyla fesh etmeye hazırlanıyor. Yıldız transfer beklentisi içinde olan taraftara Drogba'yı hediye etmek isteyen yönetim, ekonomik planlarını da tamamladı. Fenerbahçe'den 2 yıl içinde gelecek 8 milyon euro tamamen Drogba'ya aktarılacak. Daha önce Türkiye'ye gitmek istemeyen Robinho da ikna olmak üzere" ifadesi kullanıldı.

HOŞ GELDİN DEMEK İSTERİM
Sambacı için ayrıca, "Ailesi için Santos'un teklifini kabul etti. Ancak eski takımında yeteri kadar ilgi bulamadı. Milan, yakında ondan kurtulmak için kapı kapı dolaşabilir" yorumları yapıldı. Bu arada teknik direktör Allegri, son basın toplantısında "Drogba'ya hoş geldin demek istiyorum" dedi.Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü