Pages

1 Şubat 2013 Cuma

Gene Türkiyenin En İyisi Fenerbahçe


Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu, 21. yüzyılın ilk bölümünün en iyi takımlarını açıkladı. F.Bahçe 38., G.Saray 40., Beşiktaş 44., Trabzon ise 89. sırada kendilerine yer buldu.

Son Bomba: Fenerbahçe'nin Fransa'da Görüşme HalindeAra transfer döneminin ilk günlerinden bu yana ofansif orta saha için arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Younes Belhanda'dan vazgeçtikten sonra rotasını yine Fransa olarak belirledi.
Sabah saatlerinde France Football'un servis ettiği habere göre; transfer döneminin başında 28 yaşındaki Fransız milli oyuncu Mathieu Valbuena için Olimpik Marsilya'yla temasa geçen ancak reddedildiği ifade edilen Fenerbahçe, bir kez daha bu oyuncu için temaslara geçti. Transfer döneminin bitmesine saatler kala ofansif orta saha sorununu çözmek isteyen Fenerbahçe, bonkör davranarak Valbuena'ya yıllık net 3.3 milyon euro önerdi. 

BONSERVİSİNE ASTRONOMİK RAKAM

Öte yandan Marsilya kaynaklı La Provence gazetesinin edindiği bilgilere göre; Fenerbahçe sabah saatlerinde Olimpik Marsilya ile transfer görüşmelerine başladı. Fransızların ünlü futbol gazetesi L'Equipe ise Fenerbahçe'nin Mathieu Valbuena için, mavi beyazlı kulübe 12 milyon euroluk bir transfer teklifiyle gittiği  ve bu teklifin reddedildiği yönünde bir iddiada bulundu.
Transfer döneminde Belhanda ile birlikte Betis'ten Benat Etxebarria, Lyon'dan Yoann Gourcuff'la da adı geçen Fenerbahçe başkan vekili Abdullah Kiğılı da "1-2 transferi daha 2-3 güne bitirmiş olacağız" demişti.

Anlaşma sağlanırsa Sırp futbolcunun Fenerbahçe macerası sona erecek

         
           Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın defterden sildiği Milos Krasic'in menajeri aracılığıyla kulüp arayışları devam ediyor. SEZON BAŞI OLMAMIŞTI Sırp futbolcunun özellikle Rus kulüpleriyle bazı temaslar kurduğu ancak henüz bu temaslardan sonuç alınamadığı öğrenildi. Krasic için en istekli kulübün CSKA Moskova olduğu, fakat onların da 5 milyon Euro'luk bonservisi fazla buldukları için çekimser kaldıkları kaydedildi. Krasic'in önümüzdeki hafta başına kadar kulüp bulma çalışmalarını sürdüreceği, anlaşma sağlanamaması halinde ise ayrılığın sezon sonuna kalacağı belirtildi. Kocaman'ın, sezonun kalan kısmında Krasic'e şans vermesi zor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü