Pages

19 Şubat 2013 Salı

Aykut Kocaman'dan İzin


F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Mersin, BATE ve Trabzon maçlarının ardından kuru bir teşekkürle yetinmeyip, futbolcularına programda olmayan ekstra 1 gün izin verdi. Tecrübeli teknik adam, dün sabah yapılması planlanan çalışmayı "takımın gösterdiği ekstra gayreti ve alınan iyi sonuçları ödüllendirme adına" iptal etti. Fenerbahçe, Kadıköy'de seyircisiz oynanacak BATE Borisov rövanş maçının hazırlıklarına bugün saat 18.00'de başlayacak. Kocaman, "Çok iyi mücadele ettiniz. Hepinizle gurur duyuyorum. Zor bir deplasmandan daha yüzümüzü akıyla çıktık" diyerek tüm takımı tebrik etti.

Aykut Hocadan Kuyt'a Büyük Destek


Çok pas hatası yaptığı, gol atamadığı için eleştirilen Dirk Kuyt'a hocası Aykut Kocaman sahip çıktı. Hollandalı futbolcu ile konuşan Kocaman, "Eleştirilere kulak asma. Senin performansından son derece memnunum" dedi. Kocaman'ın yardımcılarına, "Topu kendi de kaybetse, arkadaşı da kaybetse kovalıyor. Asla kapris yapmıyor, disiplinden bir an uzaklaşmıyor. Her hoca böyle oyuncuyla çalışmak ister" dediği öğrenildi.

Meireles "Benfica ve Fiorentina beni istiyor, gitmek istiyorum"


Vukuat listesi BATE Borisov maçının 3. dakikasında gördüğü kırmızı kartla iyice kabaran Raul Meireles'in Fenerbahçe'yi düşünecek hali kalmamış! Portekizli futbolcunun, Belarus dönüşü sarı-lacivertli yöneticilerle bir araya geldiği ve sert uyarılar aldığı öğrenildi. Yöneticilerin, "Gerek özel hayatınla, gerekse de saha içindeki yaptıkların yüzünden takımı zor durumda bırakıyorsun. Sıkıntın varsa söyle. Gitmek istiyorsan da istediğin yere gidebilirsin" diyerek Meireles'e çıkıştığı belirtildi. 
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü