Pages

16 Nisan 2013 Salı

Sevinç Gözyaşları Bunlar


Kanarya'yı Eskişehirspor önünde zafere uçuran golü atan Cristian Baroni, sevinç sırasında döktüğü gözyaşları için, "Tabii ki sevinçtendi. Kötü oynadığımız maçta golü attım ve kazandık. Tanrı'ya bunun için ne kadar şükretsem azdır" dedi. Brezilyalı futbolcu, Roma ile anlaştığı yönündeki iddialar için ise, "Böyle sorulara yanıt vererek kafaları karıştırmak istemiyorum" açıklamasını yaptı.

Güzel Günler Yakın


Aykut Kocaman, Eskişehir maçı sonrası soyuncularına galibiyetten dolayı teşekkür ederken, "Biliyorum çok yoruldunuz ama sizden biraz daha dişinizi sıkmanızı istiyorum. Güzel günler çok yakında" dedi.

KOCAMAN'IN 2. YARI TILSIMIF.Bahçe, Aykut Kocaman döneminde 2. yarılarda coşuyor. Kocaman'ın ilk döneminde (2010-11) ilk yarıda 17 maçta 33 puan toplayan Kanarya, ikinci yarıda 17 maçta 16 galibiyet alıp 49 puan toplayarak şampiyon oldu. Kocaman, ikinci sezonunda Fenerbahçe ile şampiyonluğu son maçta kaçırdı. Ligin ilk yarısını 35 puanla ikinci sırada tamamlayan Kanarya, geçen sezon uygulanan Süper Final Şampiyonluk Grubu'nun en başarılı takımı olmasına karşın ikinci sırada kaldı ancak 29 yıllık kupa özlemine son verdi. Bu sezon ilk yarıda 27 puan toplayan sarı-lacivertliler, ikinci yarıda 12 maçta 28 puana ulaştı.

Krasic 11'e Yakın


Uzun bir aranın ardından Lazio ve Eskişehirspor maçlarında sonlarda da olsa şans bulan Krasic, Es-Es'le oynanacak kupa maçında da görev bekliyor. Rotasyondan dolayı ilk 11'de şans bulması muhtemel görünen Sırp futbolcu ile sık sık görüşen Aykut Kocaman, "Gayretinden memnunum. Çok kritik haftalara girdik ve bu dönemde sana daha çok ihtiyacım olacak" diyerek oyuncusunu motive etmeye çalışıyor.

Futbol Futbol