Pages

7 Temmuz 2013 Pazar

Brezilya ekibi maddi sıkıntı yüzünden Fred'i satmak istiyor. İstenen rakam da çok uygun


Güçlü bir forvet transfer etmeyi planlayan F.Bahçe'de Cardozo'nun alternatifi  için iyi haber geldi. Fluminense maddi zorluklar yüzünden Fred'i satacağını duyurdu, ilgilenen F.Bahçe'ye de mesaj yolladı. Daum döneminden beri F.Bahçe'nin golcüye olan ilgisini bilen Fluminense, "7 milyon euro'ya satabiliriz" dedi. Birkaç ay önce 12 milyon euro istenen Fred'i F.Bahçe, Cardozo'nun alternatifi olarak elinde tutuyor.

Yıllık 2.7 milyon euro alacağı için heveslenen Paraguaylı golcü ise Benfica'ya F.Bahçe için resti çekti bile


Fenerbahçe, "Benfica'ya teklifimizi yaptık ve beklemeye başladık. Şartlarımız kabul edilirse Oscar Cardozo'yu alırız" açıklamasıyla topun Portekiz ekibinde olduğunu açıkladı. Nuh deyip, peygamber demeyen Benfica'nın 17 Temmuz'daki sezon açılışı öncesi gerilim de gittikçe büyüyor. 

CUMA GÜNÜ BELLİ OLACAK F.Bahçe'den yıllık 2.7 milyon euro alacağı için heveslenen ve menajeri Pedro Aldave'ye "Bu işi bitir" diyen 31 yaşındaki Paraguaylı golcü, Portekiz ekibiyle olan köprüleri de attı. Teknik direktör Jorge Jesus ile barışmayan Cardozo'nun kaderi cuma günü belli olacak. Menajer Aldave bir kez daha Benfica başkanı Vieira ile görüşecek. Menajer Aldave'nin bu görüşmede, "F.Bahçe teklifte ciddi. Sizin istediğiniz rakamı vermeyecek. Süre azalıyor. Türk ekibinin Kiessling ve Fred gibi alternatiflere yönelmesi, Cardozo'nun elinizde kalması anlamına gelir. Bu durumda en büyük zararı Benfica görür" diyerek izin isteyecek
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü