Pages

27 Temmuz 2013 Cumartesi

Savunma hatalarına çözüm üretemeyen Yanal, Salzburg maçında Bruno Alves'in yanında tam hazır olmasa da yine Yobo'ya görev verecek


F.Bahçe'nin PSV ile oynadığı maçta savunma zaafları gün yüzüne çıkarken, Ersun Yanal bu konuya çözüm arıyor. Hazırlık maçlarında Alves'in yanında Yobo, Egemen, Bekir, Serdar ve hatta Kadlec ile Selçuk'u deneyen Ersun Yanal bir türlü istediği verimi alamazken, Egemen'in sakatlığı ise sıkıntıya daha da arttırdı. PSV maçının son bölümlerinde Kadlec'i stopere çeken ve sol beke Hasan Ali Kaldırım'ı alan sarı-lacivertli teknik adam, Salzburg maçında zorunlu olarak Yobo'dan yana karar kılacak. Ancak Yanal'ın küçük bir değişiklik yaparak Yobo'yu daha başarılı olduğu sol stopere çekeceği, Alves'i ise sağa kaydıracağı öğrenildi.

Alper Potuk, takım henüz hazır değil


Hazırlık maçlarında göz dolduran Alper Potuk, takımın henüz hazır olmadığını, lige kadar eksikleri gidereceklerini söyledi. Anadolu takımları için en zor deplasmanın Fenerbahçe olduğunu belirten Alper, "Şimdi burada Fenerbahçe'nin oyuncusu olarak sahaya çıkacağım. Bu büyük mutluluk. Elimden geleni yapacağım" dedi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü