Pages

15 Eylül 2013 Pazar

Kaybetmek Kolay Asıl Olan Kazanmak


F.Bahçe, Kasımpaşa hazırlıklarını sürdürürken Moussa Sow krizinin yumuşaması sevinç yarattı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Ersun Yanal ile görüşerek, "İşine karışmam ama bir oyuncuyu kaybetmek kolay, kazanmak zordur" diye uyardığı öğrenildi. Yanal'ın dayanıklılık testinden geçirdiği Sow'un antrenman performansıyla "geçer not" aldığı, yarınki Kasımpaşa maçında ilk 11'de olmasa bile kadroya alınabileceği belirtildi.

Yıldırım Peşini Bırakmıyor


F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tutuklu olduğu dönemde bazı tavizler verilmesi karşısında geri çektiği davayı yeniden açıyor. Yıldırım, UEFA Başkanı Michel Platini'nin "masumiyet karinesi"ne uymadığı (Suçu ispat edilene kadar herkes suçsuzdur) için hazırlanan dilekçe sunmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçeli yıldız ' Beni geri alın! '


Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Cristian'ın eski kulübü ile transfer görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı. Brezilya'nın Opovo gazetesinde yer alan habere göre; Sarı-Lacivertli oyuncu geçtiğimiz hafta Corinthianslı yöneticileri arayarak, tekrar Corinthians formasını giymek istediğini söyledi. Yeni sezonda Fenerbahçe'de beklediği forma şanslarını bulamayan ve sezonun geri kalanı için de umutsuz olan 30 yaşındaki orta saha oyuncusunun eski kulübünün nabzını yokladığı ifade edildi.

Corinthians takımının da orta sahasına takviye yapmayı düşündüğü ve Cristian'ı transfer listesinde bulundurduğu, oyuncunun geri dönüşüne sıcak baktığı belirtildi. 2008-2009'da Brezilya ekibinin formasını giyen Cristian'ın daha önce de eski kulübüne dönmeyi istediği hatırlatılırken, Corinthians'ın Flamengo'da oynayan Elias ile birlikte iki transfer hedefinden bir tanesi olduğu kaydedildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü