Pages

4 Ocak 2014 Cumartesi

2014 Benim İçin İhtişamlı Olacak...


F.Bahçe'nin, Nijeryalı golcüsü Emmanuel Emenike, ülkesinde yayın yapan MTNFootball'a verdiği röportajda, "2014 yılında çok daha iyi olacağım" mesajı verdi. Başarılı futbolcu, 2014 Dünya Kupası için henüz telaşa kapılmadığını ifade ederken, "Şu anda daha çok çalışmam lazım. 2013 kariyerim için çok iyi geçti. F.Bahçe'de, Dünya Kupası'na da iyi hazırlanıyorum. Tüm kupaları kazanmak istiyorum. F.Bahçe'de formumu yukarı çektim. İnanıyorum ki bu güzel günler daha başlangıç" şeklinde konuştu. 

ŞAMPİYONLUK İSTİYOR 26 yaşındaki golcü bu yıl kendisini başarılı olarak gördüğünü belirtirken, "2014'te daha iyi olmalıyım. Tüm kupaları almak istiyorum. Fenerbahçe'de şu an işler iyi gidiyor. Kulübümle şampiyonluk yaşamak benim için rüya gibi olacak" dedi

Resmen Teklif


F.Bahçe'de forma şansını bulamayan ve yabancı kontenjanına takılan Joseph Yobo, İngiltere Premier Ligekibi Cardiff City'den ilk resmi teklifini aldı. Sezon sonu Brezilya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası'nda ülkesinin formasını son kez giymeyi planlayan Yobo, oynayacağı bir takıma gitmek istediğini açıklamıştı. Cardiff City ile Fenerbahçe'nin pazarlığı ise sürüyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü