Pages

3 Şubat 2015 Salı

Dzeko sezon sonunda geliyor


Fenerbahçe'nin ara transferde listesinde olduğu belirtilen Edin Dzeko'yla prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Kamuoyu bu transferin devre arasında gerçekleşmesini beklerken tarafların sezon sonu için anlaştığı kaydedildi. Bu arada Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Elvir Boliç, sarı-lacivertli kulübün Dzeko harekatıyla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

HAREKATI BOLİÇ DE AÇIKLADI
Başkan Aziz Yıldırım'ın 2-3 ay önce kendisini arayarak Edin Dzeko'yla ilgili bilgi aldığını söyleyen Boliç, "Dzeko dünyanın en iyi hücum oyuncularından biri. Fenerbahçe'ye büyük katkı sağlar" cevabını verdi. Diğer yandan İngiliz Daily Mail gazetesi de Manchester City'nin 29 yaşındaki Boşnak golcüyü sezon sonuna kadar bünyesinde tutacağının kesinleştiğini yazd

Yenilmezlikte Barça'yı ve Real'i Solladık


YENİLMEZLİKTE İLK 7'DE

Tam 19 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen Club Brugge zirvede yer alırken, serisi 14 maçı bulan AEK, CSKA Sofya, AEK, Dinamo Kiev ve Iraklis, Belçika ekibini takip ediyor. 13 maçtır bileği bükülmeyenPSV'nin hemen arkasında ise 12 maçlık seriye sahip olan Fenerbahçe ile Juventus geliyor.

Fener'den TFF'ye Büyük Dava


F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım yabancı futbolcu kuralını da eleştirdi. Yıldırım, "6 ayda kural değişti, biz zarar ettik. 5+3 çıkınca Cristian ve Yobo'yu paralarını vererek gönderdik. Krasic'i de kadro dışı bıraktık. TFF Başkanı "3 yıllık planlama" demişti, ne oldu? 6 ayda kural değişti. Peki bizim zararımızı kim ödeyecek.Mahkemeye gideceğiz. 2013 yılı Şampiyonlar Ligi katılım payımı ödemediler. UEFA'da 2 milyon 100 bin euro'm var, ödenmiyor. Federasyona yazdık, 'Ödemiyorlar' diyor. UEFA hem 'haklısın' diyor hem ödemiyor. Roberto Carlos için 1 milyon bonservis istedik, davayı kazandık. O da ödenmiyor. Passolig sorun olmaktan çıkmalı, çözüm üretmeli. Taraftarı stattan kopardılar.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü