Pages

7 Mart 2015 Cumartesi

Golcülerimiz Hırs Yaptı Hepsinin Gözü Galatasaray Maçında


Fenerbahçe'nin suskun golcüleri Galatasaray derbisini bekliyor. Sarı- lacivertli taraftarlar en son 20. haftadaki G.Antep maçında skor üreten Sow, Emenike ve Kuytüçlüsü ile 3 aydır ağları sarsamayan Webo'dan derbide gol bekliyor. Kanarya'nın forvetleri ligde 22 maçın 9'unu boş geçti. Dört Silahşorlar, Galatasaray ağlarını sarsarak kötü gidişatlarını sona erdirmek istiyor. Aralarında Cimbom'a karşı en golcü isim Pierre Webo.Kamerunlu yıldız İstanbul BB ve F.Bahçe formalarıyla Aslan'a karşı 7 karşılaşmada 3 kez fileleri havalandırdı. Sow 10, Kuyt ise 8 maçta 1'er gol atabildi. Emenike'nin 5 maçta golü bulunmuyor.

FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI İÇİN DUDAK UÇUKLATAN PİRİM ' 1.5 MİLYON DOLAR '


Yönetim, hayati maç olarak gördüğü Galatasaray mücadelesi öncesi keseyi ardına kadar açtı. Sarı-lacivertli yönetimin, maçın kazanılması halinde futbolculara toplam 1.5 milyon dolar galibiyet primi dağıtacağı öğrenildi. Kaptan Emre ve Volkan ise takımla toplantı yapıp "Başkanımız, galibiyet için her türlü fedakarlığı yapıyorlar. Bunun karşılığını vermeliyiz" dedi.

Fenerbahçe Kadıköy'de Üstün


"Sarı Kanaryalar", Kadıköy'deki lig derbilerinde Galatasaray'ı son 15 maçtan 12'sinde yenip, 3'ünde berabere kaldı,Beşiktaş ile yaptığı son 10 maçtan da 6'sını kazandı, 4'ünde berabere kaldı. Fenerbahçe, Kadıköy'deki lig maçlarında Galatasaray'a karşı son yenilgisini 22 Aralık 1999, Beşiktaş'a ise 17 Nisan 2005 tarihinde aldı

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 8 Mart Pazar günü oynanacak derbi öncesi Fenerbahçe, son yıllarda Kadıköy'deki lig derbilerinde Galatasaray ve Beşiktaş'a karşı yenilgiyi unuttu.

Sarı-lacivertliler, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki lig karşılaşmalarında Galatasaray'a 15, Beşiktaş'a ise 10 maçtır mağlup olmadı.

"Sarı Kanaryalar", taraftar desteği altında oynadığı Kadıköy'deki lig derbilerinde Galatasaray'ı son 15 maçtan 12'sinde yenip, 3'ünde berabere kaldı. Fenerbahçe, Beşiktaş ile yaptığı son 10 maçtan da 6'sını kazandı, 4'ünde berabere kalarak rakiplerine boyun eğmedi.

Fenerbahçe, Kadıköy'deki lig maçlarında Galatasaray'a karşı son yenilgisini 22 Aralık 1999, Beşiktaş'a ise 17 Nisan 2005 tarihinde aldı
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü