Pages

9 Mart 2015 Pazartesi

Fenerbahçe 1-0 Galatasaray


Bir Nesil Göremedi Fenerbahçe GalibeyetiSüper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Galatasaray'ı 1-0 yendiği maçın sonrasında Sarı-lacivertli ekipten tişört sürprizi geldi.

Maçın bitimiyle birlikte Fenerium internet sitesinden tanıtımı yapılan tişörtte Galatasaray'ın Kadıköy'deki galibiyet hasretine atıfta bulunan bir de slogan var.

"BİR NESİL YETİŞTİ KADIKÖY'DE GALİBİYET GÖREMEYEN!" başlığıyla tanıtılan tişörtün üzerinde Galatasaray'ın Kadıköy'de en son 15 sene önce aldığı zaman yaşanan gelişmelere yer verildi.

İŞTE TANITILAN O TİŞÖRTÜN ÜZERİNDE YER ALAN İFADELER

-Türk Lirası'nda 6 tane 0 vardı
-1999'da doğanlar şimdi liseye gidiyor
-Google, Twitter, Facebook yoktu
-Saraçoğlu Stadı yenilenmemişti
-6 Kasım faciası henüz yaşanmamıştı

Maça Damga Vuran Tribün Şovları


Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi öncesi Sarı-Kırmızılı oyuncular zemini kontrol etmek için sahaya çıktı. Stat hoparlörlerinden yükselen şarkı, tribünleri coşturdu. Galatasaraylı futbolcular sahaya çıktığı anda Şükrü Saraçoğlu Stadında Emel Sayın'dan "Duydum ki unutmuşsun" şarkısı çalındı.

Tribünler coşku ile karşılaşmanın ilk düdüğünü beklerken kale arkası tribünü görsel şova imza attı. Migros tribününde "This is Kadıköy " 3 boyutlu koreografisi yapıldı. Koreografide stat, Aslan ve kanarya silueti yer alırken, ayaklarıyla aslanı kovalayan kanarya resmedildi.

Fenerbahçeli futbolcular sahaya çıktıklarında tribünlere çiçekler atarak kadınlar gününü kutladılar.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü