Pages

18 Temmuz 2016 Pazartesi

Fenerbahçe " Asıl Biz Gelmeyiz"


Monaco, Türkiye’deki durumu bahane ederek F.Bahçe maçının başka bir ülkede oynanmasını istedi Bu talebin Nice’teki saldırıya sadece 15 km uzaktaki Monaco’dan gelmesi Türk sporseverleri kızdırdı
Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesinde Fenerbahçe ile eşleşen Monaco'nun ne otel ne de uçak bileti rezervasyonu yaptırdığı belirtildi. Portekiz'in Ojogo gazetesinin haberine göre Fransız ekibi, Lyon maçının iptal edilmesini de öne sürerek UEFA'ya başvurdu ve İstanbul'da oynanması gereken maçın başka bir ülkeye alınmasını talep etti.

UEFA'dan haber bekliyorlar

Monaco'nun UEFA'dan haber beklediği kaydedilirken bu gelişme başta sarı-lacivertliler olarak herkesi kızdırdı. Geçen hafta Nice'te gerçekleştirilen terör olayına sadece 15 kilometre uzaktaki Monaco'nun bu isteği üzerine Fenerbahçeliler "Asıl biz gelmeyelim. Orada daha yeni saldırı oldu" dediler.

'Yeter artık! Biraz adil ol UEFA'

Ukrayna'da savaş varken Shakhtar deplasmanına giden, Rusya ile sıkıntı yaşanırken Lokomotiv maçı oynayan sarı-lacivertliler "UEFA hiçbir karşılaşmamızı yurt dışına almadı. Monaco'nun isteği kabul edilemez" dediler.

.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü