Pages

26 Mart 2016 Cumartesi

Fenerbahçe Bu Stresi Kaldırabilecek Kalitede Ama Beşiktaş...


Kanarya'nın sambacılarından Josef de Souza,Galatasaray'la yapacakları erteleme maçını kazanmaları halinde şampiyonluk için en büyük aday olacaklarını iddia etti. Josef, "Haftalar ilerledikçesinirler daha da gerilecek, rakip strese girecek. Beşiktaş'a oranla daha tecrübeli takım olduğumuz için bu ortam bize yarayacak" dedi.

Markoviç Forma İçin Sabırsız


Ligde Antalyaspor'la 5 Şubat'ta yapılan karşılaşmada sakatlanan Lazar Markovic, takımla çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyor. Takımdan ayrı çalışmalarını kendisine verilen özel program dahilinde sürdüren Sırp yıldız, 3 Nisan'daki Osmanlıspor maçına kadar takıma katılmanın planlarını yapıyor.

Kalırsam Kadro Değişecek


Sarı-lacivertli ekipteki geleceği “şampiyonluğa” bağlı olan Portekizli teknik direktör, eğer göreve devam ederse birçok yıldızla yolları ayıracak. Pereira, kadroda ciddi revizyona gideceğini söyledi.

Vitor Pereira'nın Fenerbahçe'deki kaderi "şampiyonluğa" bağlı... Şampiyonluk gelirse, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 47 yaşındaki çalıştırıcı ile yola devam edilecek. Bunun dışındaki seçenek, Pereira'nın Fenerbahçe'deki macerasının sonu demek. Portekizli teknik direktör, Fenerbahçe'deki hesaplarını şimdilik "kalacakmış" gibi yapıyor. Zira şampiyonluğa çok inanıyor... Kalırsa da geleceğe dair çok önemli planları var. Yepyeni bir Fenerbahçe kurmanın hayallerini kuruyor...
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü