Pages

30 Mart 2016 Çarşamba

Kjaer Fener'de Mutlu


Gelecek sezon takımdan ayrılabileceği söyleyen Kjaer için menajeri son noktayı koydu. Mikkel Beck, Danimarkalı yıldızın F.Bahçe'de fantastik bir sezon geçirdiğinin altını çizerek "Bu nedenle dedikodular olabilir ama bana gelen bir teklif yok. Simon sadece F.Bahçe'yi düşünüyor. Burada mutlu ve ayrılmak istemiyor" dedi.

Alves'in Yerine Serdar Aziz


Geçen yaz Bursaspor'dan Fernandao, Volkan Şen, Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı'yı transfer edenFenerbahçe, bu kulübün savunmadaki yıldızı Serdar Aziz'i de bünyesine katmaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertli ekip, geçtiğimiz yaz da ilgilendiği Serdar Aziz'i bu sezon sonunda transfer etmeye kararlı. Fenerbahçe,sözleşmesi biten Bruno Alves'in yerine düşündüğü 25 yaşındaki stoperin transferini EURO 2016'dan önce gerçekleştirmeyi hedefliyor. Ancak Bursaspor ise başarılı futbolcunun Fransa'da değerinin artması ihtimali nedeniyle transfer görüşmesini EURO 2016 sonrasına bırakmaktan yana.

Ne Kadar İş o Kadar Para


Şampiyonluk en büyük kriter olacak. Sakatlıklar, oynadığı maç sayısı, performans gibi veriler ücret belirlemede diğer belirleyici unsurlar. Yüksek garanti ücret devri ise tamamen kapanırken, bu kriterler Gökhan, Caner ve Topal için de geçerli.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü