Pages

4 Nisan 2016 Pazartesi

Lig Daha Bitmedi


Pereira kayba rağmen umutlu konuştu: "Çok önemli 2 puan kaybettik. Lig daha bitmedi. Beşiktaş da puan kaybedecek. Arayı kapatmak imkansız mı? Bence değil."

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, şampiyonluk yolunda hala şanslarının olduğunu söylerken,Beşiktaş'ın puan kaybedeceği kehanetinde bulundu. Pereira, "Zor bir maçtı. Topu kaybettiğimizde kötü oynamadık. Rakibe izin vermedik. Ofansif kalite açısından sıkıntılar yaşadık. Takımımız gol pozisyonlarında heyecanlıydı, sakin kalamadık. Denedik ama olmadı. Soğukkanlılık eksikti. Çok önemli 2 puan kaybettik. Ama lig daha bitmedi. Beşiktaş da puan kaybedecek. Arayı kapatmak imkansız mı? Bence değil. Rakibimizin maçlarını bekleyeceğiz. Bu tarz maçlar işinizi zorlaştırıyor ama elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kadıköy de Yeni Bir İlk

İmzalanan sponsorluk anlaşmasının ardından Şükrü Saracoğlu'nun ismi Ülker Stadı olarak değiştirilirken, sponsor firma yeni uygulamalar için de hazırlanıyor. Ülker, akıllı telefonlar için 'Ülker Stadyumu' uygulamasını taraftarlara sundu. Bu uygulamanın Türkiye'de bir ilk olduğu da açıklandı.

Bebeğe Tepki Bitmiyor

Sarı-lacivertliler taraftar Fenerbahçe - Osmanlıspor maçında, Braga karşılaşmasının hakemi İvan Bebek’e yine tepki gösterdiler.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü