Pages

8 Temmuz 2016 Cuma

Yeni Transferler Görücü de; Birçok takımda forma giydik ancak böyle bir kamp yerini hiçbir kulüpte görmedik

Gökhan Gönül, Caner Erkin, Bruno Alves, Nani, Kadlec, Meireles, Mehmet Topuz gibi birçok oyuncusuyla yollarını ayırıp, Aatif Chahechouhe, Neustadter, Van Der Wiel ve Skertel’i kadroya dahil eden Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Henüz imzaların atılmadığı Skertel dışındaki 3 yeni transfer, Topuk Yaylası Tesisleri’nde yeni takımlarına ve arkadaşlarına alışmaya çalışıyor. Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Sarı-Lacivertli formayı resmen giymeye hazırlanan bu 3 futbolcu, dün Topuk Yaylası’nda huzura çıktı. 

‘Beklentilere yanıt vereceğiz’

Birlikte medya mensuplarına poz veren Neustadter, Van Der Wiel ve Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe’nin çok büyük bir camia, güçlü bir kulüp olduğunu dile getirirken, “Biz de bu büyük kulübe katkı yapmak, kariyerimize şampiyonluklar eklemek için geldik. Şüphesiz ki, öncelikli hedefimiz Şampiyonlar Ligi elemelerinde başarılı olup, bu büyük arenada yer almak olacak. Bunu gerçekleştirmek adına üstümüze düşeni yapmak için çalışacağız. Fenerbahçe camiasının bizden beklentilerine karşılık vermek için elimizden geleni yapacağız. Önümüzde kısıtlı bir süre var. Hazırlık maçları ve idmanlarla kendimizi hedeflerimize hazırlayacağız” sözlerini sarfetti. Topuk Yaylası’na hayran kalan üçlü, “Birçok takımda forma giydik ancak böyle bir kamp yerini hiçbir kulüpte görmedik. Muhteşem bir tesiste ve doğada çalışmanın keyfini yaşıyoruz” dedi.

Mehmet TOPAL; Fenerbahçe'li Olmak Ayrılcalık

2016 sonrası kısa bir tatille yetinmek zorunda kalan tecrübeli oyuncu, “Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalık. Bazı arkadaşlarımız ayrıldı, onların yerine aramıza yeni arkadaşlar katıldı. Hep birlikte Fenerbahçe’yi başarıya ulaştırmak için mücadele edeceğiz. İki sezondur şampiyonluğu son haftalarda kaçırıyoruz. Hedefimiz bu sezon 20. şampiyonluğu elde edip, göğsümüze 4. yıldızı takmak ve Avrupa’da başarılı olmak” sözlerini sarfetti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü